Ford Mustang IV 3.8

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
BIGFORDFAN
потребител
потребител
Мнения: 1368
Регистриран: 03 май 2007, 05:06
Модел на автомобила: Mondeo mk2 1.8 TD ''Сребърната стрела'' & 1996 Scorpio 2.9 12v automatic estate
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ford Mustang IV 3.8

Мнение от BIGFORDFAN » 18 авг 2016, 08:29

Евалата че съживи Мустанга, вече бях изгубил надежда. Ще се видим на Дракон живи и здрави.

Sent from my Lenovo

Потребителски аватар
Erudit
потребител
потребител
Мнения: 101
Регистриран: 22 яну 2012, 23:04
Модел на автомобила: Ford Mustang 3.8i
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford Mustang IV 3.8

Мнение от Erudit » 20 авг 2016, 21:54

Яд ме е,че толкова време чаках приятел да ми го започне и все не му идваше време.Друг е въпроса,че като жена ми се обади,че нещо става с колата и и викнах пътна помощ и оттам при приятеля ми.Той слага диагноза биелни лагери,да се настроя за едни 2000лв,за друг двигател с доставка и труд,или ремонт на този.Все тези пари.Последните 2 месеца,колата се караше от жена ми,аз я карах само на Форд Събора и някой уикенд.Нямах време за нея просто.Предимно служебното Клио на Каменица тогава,и другата ми страст по това време БМВ Е65 740д от 2005-та и БМВ E90 330xd от 2007-ма.Колата стоя в сервиза на приятеля ми от август 20015-та,до началото на юли,когато ми дойде клиент по обявата,която бях пуснал за продаване,за кола с тропащи биелни лагери.Идва на оглед,палим колата (аз едва намерих време за огледа),двигателя работи перфектно,аз в шах,човека директно ме пита,"на теб кой ти каза,че е за лагери?"Аз казвам,че не съм карал аз колата,а жена ми,че е било топло и нещо взела да става шумна и да губи мощност.Оттам и пращам пътна помощ,оттам в сервиза на приятеля ми.Той ми звъни след около 2 часа и казва-"чука в картера-биелни лагери минимум,ама отворим ли правим всичко.И аз чакам ред,за моята кола.По едно време бях пуснал и обява на 3300.Този затова и дойде,ноевала му,че не ме излъга и не ми взе колата за без пари.Та човека казва "колата държи налягането на маслото перфектно (модела има манометър на таблото),не чука,не пуши,може да има всякакъв друг проблем,но не и проблем с лагери."Предложи ми 3000 и да я взема,аз обаче вече размислих и отказах да я продавам.Попитах,ангажира ли се да ми я ремонтира,той каза ДА.След това отвори капачката на радиатора и ми показа как вади дим оттам.И после като се замислих,аз не съм доливал антифриз в колата поне 8 месеца,нито грам,а тя в жегите е изхърляла в преливното казанче-причина предишно прегряване зимата на 2014-та, тогава изгнила тапа на блока и каране без антифриз,пак от жена.На всичко отгоре,като я закарал в сервиза си и я разглобил,източил от колата едва 2 литра антифриз.
Вината е моя,защото аз съм свикнал да гледам антифриза в казанчетата на колите,а при Мустанга си е като Лада и Москвич-гледа се в радиатора директно.Та си платих за шлайф на глави,всички гарнитури по главите,кабели,свещи,масло,всички филтри,ролко,пистов ремък.Сега колата ми много добра и много ме радва.Човека,направил това е от Костинброд.Късмет.А колата ми стоя почти година при приятел,който прави основно А8-ци,Q7-ци....,ама....

Потребителски аватар
Erudit
потребител
потребител
Мнения: 101
Регистриран: 22 яну 2012, 23:04
Модел на автомобила: Ford Mustang 3.8i
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford Mustang IV 3.8

Мнение от Erudit » 16 окт 2016, 00:07

Продадена считано от 29.9.2016г.Колата замина за Генерал Тошево.Очаквам я скоро да се появи с регистрация ТХ

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта