завършен Форд Фокус

Снимки и обща информация на Вашите коли
StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

завършен Форд Фокус

Мнение от StanStoimenov » 04 юни 2015, 20:58

най-после завърши моя проект Форд Фокус 2003 1.8ТДЦИ изключително доволен от колата и марката
от септември 2014 най-после видях колата си и разбрах че винаги съм искал да изглежда така :shock: след 9 месеца завърших и получих моято кола във вида в който аз искам
не е нищо особено но с моето работно време (12-14часа 6 дни в седмицата) не знам как дори имам време да я изкапя, сега предстои смяна на механичните странични огледала с черни ел такива (не ми е наложащо и спешно както и Х11 крушки за халогенните светлини-спрял съм се на ОСРАМ cool blue 130%) но това са промени които ще направя евентуално ако попадна на добри огледала (в добро състояние) и имам време
Искам най-сърдечно да БЛАГОДАРЯ на всички колеги който ми дадоха савети на напътсвтия
както и да се ИЗВИНЯ на модераторите за проблемите и главоболията който им причиних
IMG_3875.JPG

Потребителски аватар
ФордБългария
потребител
потребител
Мнения: 854
Регистриран: 10 яну 2014, 23:22
Модел на автомобила: Ford Focus mk1 1.6 16v
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от ФордБългария » 05 юни 2015, 05:11

Ако може да изкажа мнение - черни джанти отиват на много малко коли, предимно светъл цвят и с голям цол. Според мен сиви ще стоят по-добре.

StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от StanStoimenov » 05 юни 2015, 05:33

:cry:

StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от StanStoimenov » 05 юни 2015, 05:36

Не са черни по-скоро графитено сиви
image.jpg

m-kata
потребител
потребител
Мнения: 12
Регистриран: 08 май 2014, 14:43
Модел на автомобила: Ford Focus DNW 1.8 TDDI 2000 g.
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от m-kata » 05 юни 2015, 06:59

Щом на теб ти харесва, значи е завършена. С удоволствие да си я ползваш!

stanislav.stoimenov
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от stanislav.stoimenov » 05 юни 2015, 07:07

 ! Съобщение от: Admin
Допуска се само една регистрация на Потребител, като при установяване на две или повече регистрации от един Потребител, следва деактивиране и/или изтриване на всички потребителски имена използвани от Потребителя

Това беше цялата идея да придобие вид който ме усоволетворява, просто споделих с вас


Sent from my iPhone using Tapatalk

Потребителски аватар
dragonn2
потребител
потребител
Мнения: 475
Регистриран: 10 ное 2014, 12:09
Модел на автомобила: 2001 Ford Focus 1.6 16v / 2007 Ford Fusion 1.6 16v / 2004 Toyota RAV4 D4D
Местоположение: sofia/samokov
Контакти:
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от dragonn2 » 05 юни 2015, 09:39

Джантите са страшни! Преди време бях харесал същият модел, ама ми се разминаха за малко.
Колата ти е супер! Дай още снимки и инфо какво си правил по нея _friends_
ИзображениеИзображение

StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от StanStoimenov » 05 юни 2015, 19:53

ами като цяло не съм правил много по-скоро бих казал че съм оправял и преправял
колата я купих с оригинални джанти 16 цола но поради перфектните пътни настилки реших да ги сменя с 15 цола с по-висока гума (разликата 50/60 отношение е осезаема)
-3 дена след закупуването на колата майката на приятелката ми реши да изкърти задната пластмасова лайсна с която се повдига 3-тата врата, не знам защо решила че не е хубава и се опита да отвори багажника преди да е отворен с копчето или ключа
-януари месец 2015 един голфър пък реши че предната ми броня е за смяна и ми помогна със свалянето като мина на червено и съвсем леко раздели бронята и колата на дистанция 10м
-любимата ми приятелка достигнала до извода че праговете на колата щели да излгеждат много по-приятно ако са згънати навътре, и естествено с не много усилия за една седмица удари, згъна и издра праговете и от двете страни
-къде ли ми трябвашев да казвам че искам да сменя механичните огледала с Ел. такива,моята вярна женичка веднага се хвърли в битка и за около 10 дена тотално счупи лявото и раздра дясното
като щети е това а иначе съм затъмнил стъклата и стоповете с UV фолио 98% монтиран е парк троник (поради страхотния усет на жената да кара назад) смених около 3 комплекта джанти докато намеря тези с който е в момента, сменени са амортисьорите пружините (не ме питайте с какви) карам я с гуми Firestone-зимно и Vredestein-летни 185/60/15 и 195/60/15 всички светелени габарити и крушки са сменени като преобладават OSRAM крушки
като се замисля нищо сериозно не съм правил по-колата само soft tuning така да го кажа
сега ми предстои смяна на огледалата и (ако успея да намеря) оригинален ЦД на Blaupunkt

Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от Eastbourne » 05 юни 2015, 22:28

Аууу, ужас е да имаш кола и да я делиш с жена/приятелка. Говоря от личен опит...

Иначе по мерак си си я правил. Важното е на теб да ти харесва

StanStoimenov
потребител
потребител
Мнения: 37
Регистриран: 21 авг 2014, 20:02
Модел на автомобила: Ford Focus 2003 1.8 TDCi Zetec
Status: Извън линия

Re: завършен Форд Фокус

Мнение от StanStoimenov » 09 юни 2015, 13:13

тука сме изкъпани, виновника за състоянието на праговете се вижда на едната снимка
IMG_3903.JPG
IMG_3901.JPG
IMG_3899.JPG

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта