Форд Мондео 1.8 ТД, Немеца

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
mclsdreal
потребител
потребител
Мнения: 550
Регистриран: 01 май 2009, 20:44
Модел на автомобила: Мондео 1.8TD-2000, Джия
Местоположение: Germany- Saarlouis
Status: Извън линия

Re: Форд Мондео 1.8 ТД, Немеца

Мнение от mclsdreal » 26 сеп 2016, 00:19

Друго купих след продажбата на Форд-а. Трябваше да взема кола на жената тогава, а за мен си взех моторетката. Иначе си се заглеждам все още по Форд-овр, но нещо за мен само. Задълже пак нещо сравнително старо, до 2000 година и по възможност ST :twisted:
I`m sorry.. I can`t be perfect... !!

Kachorov
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 01 окт 2018, 12:02
Модел на автомобила: Форд Транзит
Местоположение: Асеновград
Status: Извън линия

Re: Форд Мондео 1.8 ТД, Немеца

Мнение от Kachorov » 01 окт 2018, 12:37

mclsdreal написа:
06 апр 2016, 01:15
Излиза ми пътуване тия дни до Димитровграааад....и от дума на дума, главния виновник Мартин ме кандардиса....ще се слага темпомат, нямало такава благинка....викам аааайде ше слагаме... За два,три часа нещата се организираха и веднага се взе решението, че ще е 5.04.2016 :lol:
След консултация с главния инженер Светльо и закупуването на кабеляците, привечер около 20:00, групата се зае с трудната задача. За всеки си имаше по нещо, яко емоция беше...хората едва ли са заспали преди 0;00 :lol: mechanic-smile ...ноооо нас това не ни интересуваше много много.... Хубавото е, че моя кръш поне имаше дооста от кабеляците и не се наложиха чак толкова интервенции. Утре ще кача снимки,че батерията на телефона заминава от три часовото светене :lol: . Много благодаря и на двамата, Мартин и Светльо. Истински фенчета, истински хора. Радвам се, че има хора като вас-човеци _friends_
Колега дай някакви връзки с тези Майстори.Искам и аз да си имам темпомат защото е уникална екстра

Потребителски аватар
mclsdreal
потребител
потребител
Мнения: 550
Регистриран: 01 май 2009, 20:44
Модел на автомобила: Мондео 1.8TD-2000, Джия
Местоположение: Germany- Saarlouis
Status: Извън линия

Re: Форд Мондео 1.8 ТД, Немеца

Мнение от mclsdreal » 26 дек 2018, 22:11

Светльо питай. Но не знам колко често влиза във форума.
I`m sorry.. I can`t be perfect... !!

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 27 госта