Форд фиеста 1.4 80к.с

Снимки и обща информация на Вашите коли
Albena93
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 25 апр 2020, 23:25
Местоположение: Раковски
Status: Извън линия

Форд фиеста 1.4 80к.с

Мнение от Albena93 » 26 апр 2020, 19:00

Здравейте нова съм във форума Приятно ми е да се запознаем.От близо година съм горда собственичка на Форд фиеста 1.4 бензин произведена декември 2002.Въпреки,че колата е на години беше в уникално състояние.Личи си, че колата е стояла в гараж.Беше на почетните 59 570 км.Знам, че умеят да превъртат километража, но съм склонна да вярвам, че колата е на реалните километри защото всичко по нея включително под капака е оригинално.Вътре в купето няма абсолютно никакви следи от износване дори шарките на седалките не бяха изтъркани.Няма скъсани, надрано таблото лъска.Друг фактор се оказа силно износените гуми с които беше които също бяха от 2002 година дори резервната гума беше от същата година и беше чисто нова.Ходова част окачване всичко е перфектно не тропа не трака.Грам ръжда няма никъде.Всичко работи перфектно сменила съм само едни свещи крушките за фаровете и страничните огледала.Всичко това ме навежда на мисълта,че колата просто не е карана.Често когато се разминавам по пътищата с хора които имат същата кола я оглеждат с приятно учудване заради състоянието в което е тя в сравнение с техните.Мисля, че ударих джакпота с тази кола и вече съм върл привърженик на форд.Пасва идеално на това което търсих малка,средно мощна не гори много и ако трябва да съм честна това беше първата кола която видях и ме грабна но реших да обиколя много салони и в крайна сметка се върнах и взех нея.Както се казва беше писано. 😎
Прикачени файлове
IMG_20200426_184622.jpg

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Форд фиеста 1.4 80к.с

Мнение от ЯЛТА » 26 апр 2020, 21:38

Браво, добър избор. Важно е да ти харесва. Ако колата ти е икономична, то това е най добрият показател за изминатите километри.
Със здраве да те вози много и безаварийно.
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
Фиеста
потребител
потребител
Мнения: 147
Регистриран: 09 фев 2019, 13:44
Модел на автомобила: Форд Фиеста мк4 1.3
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Форд фиеста 1.4 80к.с

Мнение от Фиеста » 02 май 2020, 11:02

Честито. Супер е колата. Най - вероятно километража е до 100хил. и след това превъртва, но няма кой знае колко значение щом е ок. Иначе, това че не е карана е по скоро негатив за една кола. Това все едно една жена да не е... и да се очаква всичко да и е наред. Мисля, че тази Фиеста се водеше мк6. Със навременна подръжка, би трябвало да те вози дълго. Много безаварийни километри smileys-car

Albena93
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 25 апр 2020, 23:25
Местоположение: Раковски
Status: Извън линия

Re: Форд фиеста 1.4 80к.с

Мнение от Albena93 » 08 май 2020, 23:57

За момента няма сериозни повреди.Сменила съм и свещите един тампон в скоростната кутия заради който си мислех че трябва да се смени маслото понеже задна и втора влизаха трудно а като се отвори той се разпадна а жилото си беше здраво.Другото са козметични глезотии.А забравих и резервоара ама то аз си бях виновна ударих го и изтече бензина.😁 Та засега държи фронта.И аз знам че е негатив да не се кара... Най-добре чисто нова ама сиромашкия българин няма толкова пари и гледа нещо що годе читаво.

Coldgrave
потребител
потребител
Мнения: 143
Регистриран: 15 дек 2019, 02:54
Модел на автомобила: Ford Focus 2015 Facelift RS 1.6 TDCI 95 hp
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Форд фиеста 1.4 80к.с

Мнение от Coldgrave » 09 май 2020, 08:52

Това с резервоара ми звучи малко ала камикадзе :D Относно ново или старо е по-добре тук може да има сериозна дискусия защото имам познати с чистак бърсак нови коли и им дават дефекти на 5ти-6ти месец. На една колежка КИА Спортидж и се прецака дръжката на шофьорската врата, там някаква много малка пластмаска ама е капсоловано и в KIA и искат 700 кинта за смяна на цялата дръжка ... :D

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 76 госта