Ем Комплект сервиз „Павлово“

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от urgan » 23 яну 2013, 12:15

Това е сервиз от който трябва само като чуете трябва да бягате. Това са си откровено казано абсолютни измамници. Историята е с един голф, който гаснеше в джижение. 5 или 6 посещения + на всяко посещение се сменяше нещо по колата. С всяка сменена част колата не се оправяше, проблема си оставаше и след всеки разговор с тях отговора беше "докарайте колата". Хората там не само че са неграмотни а и са нагли. В детайли историята е такава: При първото посещение неможаха да разберат какво й е. На второто седя 2-3 дена след което се произнесоха - комутатор. Хубаво, сменя се комутатор. Взема се колата щастливи и доволни че е решен проблема, но ядец. Пак загасна на един светофар. Айде пак в сервиза с репатрака който не е безплатен. Този път колата седя повече, явно е протекла някаква мисъл. Почна се бензинова помпа, кабели, всичко що има ток. Просто незнаеха от къде идва проблема. при 4 или 5 посещение се досетиха че може да е от делкото в което има датчик на хол в него. Първо казаха че ще сменят само датчика ама този датчик не се сменя, сменя се цялото делкото. Та така смениха делкото. Обаче! Смениха го с друго което е без датчик но със вакуум който беше откъснат, което делко е за карбураторни двигатели, а този на голфа е моно ААМ двигател. Колата определено невървеше, прекъсваше, детонации и незнам още какво. От въпросния сервиз всичко това беше нормално и изписаха колата като излекувана. Вчера разбрах че бобината която беше свалена при едно от посещенията уж че неработи (след което проблема не се реши, което значи че бобината работи), разбирам че тия измамници са си взели работещата бобина и са пробутали неработеща такава и то с марка БЕРУ. По данните които се знаят за тази кола бобината досега не е сменяна. А БЕРУ не се вграждат като оригинални части, те са алтернативни. А това го разбрах понеже се опитах да я продам въпросната бобина и колегата от фолксваген клуба я пробва на пасата си ама незапали. Крайната сметка е една бобина, делко, бобината която са откраднали труд за всичко това + още едно делко което сменихме скоро при нашия колега fordmaniac което вече е за модела. Малко дълго стана историята но да е ясно всичко.
Това им е сайта, на вид развиващ се сервиз само че с неграмотни и нагли служители в него.
http://emk-service.com
Последна промяна от urgan на 24 яну 2013, 10:11, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
иво г. иванов
потребител
потребител
Мнения: 915
Регистриран: 15 авг 2010, 14:31
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6 zetec-s 2000 ,renault 19
Местоположение: Berkoviza , Montana
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от иво г. иванов » 23 яну 2013, 13:01

Къде останаха добрите, стари, дебели тояги!? :evil: *smackbum*
Не е срамно да не знаеш - срам е да не питаш!

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от S_C » 23 яну 2013, 15:26

"Мулето" (собственика на тази фирма) го знам от доста години и така както уж го знам,така не смея крушка за габарити да си купя от него, да не говорим пък да си оставя колата в ръцете на хората му...
Горе-долу се оправят ако има нещо да се млати с чука или да се избива с преса :)) Ако им закараш кола с ясна диагностика, точно определен проблем и ги накараш да оправят нещо конкретно-ще свършат работа.Но да ги караш да установяват къде има проблем...просто забрави! Със заварките също ги бива горе-долу.
Части...желателно е да си ги купуваш ти и желателно не от тях.
Подмяната на части...си е риск,който съществува във всички по-големи сервизи, та дори и в МП се говореше за такива проблеми в течение на много години.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от HACKO » 23 яну 2013, 20:40

Във сайта си пише, че сменят ауспуси и гуми, защо ги мъчите с друга дейност?
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от S_C » 23 яну 2013, 22:03

Ауспусите те си ги правят от-до.
Стават...като за парите дето струват,са направо идеални...
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
madboy
Администратор
Администратор
Мнения: 7254
Регистриран: 20 юли 2005, 09:59
Модел на автомобила: ex. Fiesta 1.1`86
Ford Ka I coupe
Ford Focus 2.0 mk1
You'll Never Walk Alone!
„Душевно болен, но духовно богат!“ "Морално дезоориентиран."
Местоположение: West Park, Blood green
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от madboy » 23 яну 2013, 22:50

Така е, не се заниват с глупости и да купуват готови продукти. Просто ако ти трябва двуцевка, то те ти я изграждат цялата. Поне преди беше така.
Изображение Фен на служителите на OMV "Белозем"
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от urgan » 24 яну 2013, 10:17

HACKO написа:Във сайта си пише, че сменят ауспуси и гуми, защо ги мъчите с друга дейност?
Малко беше сложна ситуацията за да дам еднозначен отговор защо, но по ред причини се караше там. Сега вече няма :D
Изображение

belleamie
потребител
потребител
Мнения: 1046
Регистриран: 06 юни 2008, 11:49
Модел на автомобила: ?
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от belleamie » 24 яну 2013, 13:45

"Охо-Бохо и Малкия Мук".

До ся па никога ли не сте чували, че изобщо не струва тая верига.
Cars make CO2 and trees absorb CO2.
By driving my car I'm feeding a tree and helping the environment.

Изображение

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от urgan » 24 яну 2013, 16:38

Аз ги знам че не струват, но си имаше причини колата да се кара точно в този сервиз, което независеше от мен.
Изображение

Потребителски аватар
Dani_Barabani
потребител
потребител
Мнения: 2619
Регистриран: 15 яну 2009, 17:47
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.4 TDCi, 2010 юни
Местоположение: София, ж.к.Хаджи Димитър / ж.к.Бъкстон
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от Dani_Barabani » 29 яну 2013, 11:42

На фиестата там смениха ауспуха преди години - нямала съм никакви проблеми. Но май в това се ограничават възможностите им.
Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
urgan
Потребител
Потребител
Мнения: 1834
Регистриран: 16 яну 2009, 16:44
Модел на автомобила: Ford Mondeo 2.0 TDCi 131 h.p. Estate 02' Ghia
Engine code: FMBA
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от urgan » 29 яну 2013, 15:21

Dani_Barabani написа:На фиестата там смениха ауспуха преди години - нямала съм никакви проблеми. Но май в това се ограничават възможностите им.
Хаха те ако и ауспух немогат да сменят незнам вече, но сега ме подсещаш нещо. На същия голф там го правиха ауспуха и го завариха накриво, от което криво опираше в купето и създаваше вибрации. Като отидохме при някакъв арабин след време, че не се треаеше, така яко ги нахрани ама и на арабски и на български :D Така че Дани, май и в това не ги бива :D
Изображение

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от S_C » 29 яну 2013, 15:58

Е....на 50 коли все една трябва да се направи като за пред хора.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
the_killer
потребител
потребител
Мнения: 265
Регистриран: 17 сеп 2007, 12:56
Модел на автомобила: Audi A4 1.8 125k.c.
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от the_killer » 06 мар 2013, 12:10

не ходете там. мен също ме измамиха преди години и сега кракът ми не стъпва там. историята е следната.

преди да продам форда.
имах проблем със спирането. като натисна спирачка и забиваше муцуната на дясно по диагонал. отивам в ЕМ комплект.
бяха най близо. вкарват колата правят диагностика и викат буталото лявото е за раздвижване и гресиране. плащам излизам.
спирачка пак същия проблем . обратно при тях. викам момчета пак прави същото. вкарват диагностика . спирачен маркуч за смяна + висене цял ден там + нерви + загубено време.
излизам спирачка пак същото. побеснях .

отивам на друго място. диагностика . човек който познавам от сервиза. вика ми ела приятелю да ти покажа нещо . СПИРАЧНИЯ МАРКУЧ НЕ Е СМЕНЯН. Скъсали са ти щуцера за обезвъздушаване на спирачките. С две думи опропастили са колата. Сега вика отиваш или да ги съдиш или за части. Нов спирачен апарат със спирачен маркуч и спирачна течност и идваш да ти ги сменя.

Жалко че не запазих бележката за сменените части от Ем комплект иначе наистина щях да ида да ги осъдя. Не ходете там.
Mess with the best, die like the rest

Изображение

atanas gramatikov
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 11 фев 2011, 09:46
Модел на автомобила: ford
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от atanas gramatikov » 18 май 2013, 16:16

В тези сервизи и до ден днешен има големи проблеми. Приятелчето с Голфа е един от много потърпевши на мошениците от Ем комплект сервиз. Но явно само на него му стига смелостта да разкаже за проблемите с въпросната фирма. Ето още малко история от там. Автомобила е закаран на пътна помощ защото не пали - 7 пъти. След всеки път смяна на различна част и плащане. След няколко дни - пак пътна помощ, пак там, пак смяна, пак пари.Мили хора не искам да ви плаша но този сервиз започва да се превръща в опасност за хората по пътищата - след тези нескопосани ремонти не се знае кога и как ще се убиете или ще нараните някой друг.Би трябвало да има някакъв начин този сервиз да бъде въведен в черен списък и хората да не се лъжат да ходят там Аз лично повече никога няма да стъпя там дори ако се наложи да си върна колата в Надин.

Потребителски аватар
dj_nako
потребител
потребител
Мнения: 65
Регистриран: 27 дек 2013, 16:42
Модел на автомобила: Mondeo mk3 2.0 TDDI 2001 Ghia
Местоположение: Пловдив / Бяла Русенско
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от dj_nako » 07 яну 2014, 13:38

Тия монтьорчета в този сервиз веднъж им закарах кола работеща на 3 цилиндъра, мъчиха се цял ден и ми я върнаха работеща на 2. Казаха не било по тяхните компетенции, ако съм искал да я оправя трябваше да сменим всичко от ел системата + инжекторите.....абе ужасТ бяха.

xgen
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 20 апр 2015, 11:13
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от xgen » 20 апр 2015, 11:28

Потвърждавам че към април 2015 са все така опасно некадърни. Освен това приемчиците понякога имат навика да обиждат и псуват. Мене един келеш ме прати да проверявам нещо в магазина и докато слизах обратно надолу по стълбите го чувам да казва на момичето - "Тоя е пълен идиот!" и други подобни. Тогава не разбрах веднага че се отнася за мене иначе щеше да яде сопата. После когато се опитах да го накарам да свърши нещо а не само да се върти като муха ми вика - "Айде бе няма половин час да ти седя под колата", "плащай си за прегледа и заминавай". При положение че съм им редовен клиент и съм правил поне 3-4 ремонта при тях. С такова отношение вече смятам да ходя в АСПО макар да са на другия край на града.

Потребителски аватар
elitsa.ventseslavova
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 13 авг 2016, 13:57
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от elitsa.ventseslavova » 13 авг 2016, 14:03

Хора, просто не ходете там. Преди няколко месеца отидохме да сменяме патрони, защото си затрихме ключа на колата. Прибираме се , приятелят ми гледа ключа и му се стори, че много прилича на стария. Пробва да отключи с предишния и видя, че въобще не е същият. Върна се в сервиза и му казали, че били объркали ключа. Върнаха му оригиналния , който сам по себе си изглеждаше пилен. Решихме, че си внушаваме. Половин месец по-късно един ден просто не успяхме да отключим от шофьорската врата и решихме, че нещо се е прецакало. Днес приятелят ми ходи при друг ключар, оказа се, че някой се е опитвал да я разбива (ест не казвам, че са те) , приятелят ми попитал ключаря дали наистина са пренареждани патроните и му обяснил, че сме я карали да ги пренаредят, онзи казал твърдо не, нищо не е бутано. Честито на всички. Не че след 2 месеца можем нещо да докажем, но просто не ходете там. Ще се регистрирам във всеки форум и ще го напиша същото , да им фалира сервизченцето дано.

al_lukanov
потребител
потребител
Мнения: 362
Регистриран: 08 фев 2011, 12:14
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 2005 sold, Fusion 1.4 TDCI 2009 sold, Focus 1.6 Ecoboost 2012 sold, Volvo V60 2016, Toyota LC120 2008
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от al_lukanov » 14 авг 2016, 08:31

http://store.emk-33.com/news/133/p-span ... ong-p.html

За този сервиз ли иде реч?

Потребителски аватар
Alex86
потребител
потребител
Мнения: 40
Регистриран: 02 апр 2018, 09:26
Модел на автомобила: Ford Mondeo MK3 2.0 146PS Petrol Sedan (2001)
Ford Focus MK1 1.8TDCI 115PS Turnier (2002)
[ПРОДАДЕНА: Audi S3 Quattro (8L) 1.8T 225PS Hatchback (2002)]
Audi A6 4F2 3.0TFSI Quattro Sedan (2008)
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от Alex86 » 05 мар 2019, 14:09

Малко да посъживя тази иначе древна тема :D
Майка ми преди години предимно там си правеше колата (Hyundai Pony 1993 1.5 карбуратор). За работа по спирачки (профилактика - накладки и дискове) и генерация се справят окей и не взимат скъпо. Добре е да се знае, че има и "менте" сервиз пред тях, който и за това не става.
След като казах това, да споделя и с какво имахме горчив опит с тях:
1. Смяна на масло на скорости - пренатегнаха пробката и свалиха резбата на скоростната кутия. Така от профилактика стигнахме до ремонт и целия ден отиде при тях. За щастие си поеха отговорността и таксуваха колкото само за смяната на маслото.

2. При смяна на масло на двигател предложиха някакво на Мобил, специално за стари двигатели. Беше по-скъпо от стандартното Опелско, което ползвахме преди това, но ни убедиха, че си заслужава. В резултат на това замина мембраната на бензиновата помпа (механична при този модел) и колата започна да налива бензин в картера. Първоначално решихме, че просто от старост се е напукала и сменихме помпата с нова (не подлежи на сервизиране). Новата замина за една седмица - мембраната беше станала като пластмаса и се беше напукала. Като я разпечатвахме нямаше такъв проблем. Сменихме я пак (същата марка и модел на помпата - нямаше алтернативи на пазара), но този път сменихме и маслото с 10W40 на Opel (каквото ползвахме преди) и всичко се оправи.
Също тук ще спомена, че майка ми беше ходила при тях да проверят защо нивото на маслото се покачва и мирише на бензин (преди да разберем, че е от помпата). Те й казали, че най-вероятно е проблемен инжектор и игнорираха тва, че тя им каза "1.5 бензин - карбуратор". После търсили инжектори 10-15мин, без да забележат, че под кръглата кутия на въздушния филтър има карбуратор...

Хубавото от втората ситуация е, че след нея започнах да правя по колата доста от по-базовите ремонти, както и по Мондеото. По майстори пак ходя от време на време (не винаги мога да отделя време), но само при доказано добри (Fordmaniac примерно :) )

С Форда не съм ходил там, но ползвам магазина им за части от време на време - цените са добри. Като цяло сервиза не бих го препоръчал - на късмет е дали ще направят ремонта или ще съсипят нещо.

freeway
потребител
потребител
Мнения: 536
Регистриран: 26 дек 2016, 23:08
Местоположение: sofia
Status: Извън линия

Re: Ем Комплект сервиз „Павлово“

Мнение от freeway » 05 мар 2019, 19:38

Според мен погрешно тълкуваш нещата и няма място за претенции към сервиза(лично мнение без да ангажирам никой)

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта