Винаров Авто

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
the_killer
потребител
потребител
Мнения: 265
Регистриран: 17 сеп 2007, 12:56
Модел на автомобила: Audi A4 1.8 125k.c.
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Винаров Авто

Мнение от the_killer » 06 мар 2013, 13:04

Преди да прочетете историята ми , ще кажа че не само са кожодери, а и нагли. Собственика има много теми в друг форум и обяснява как едва ли не клиентите са си купили дръгели и нямали пари за ремонти. Държанието му е под всякаква критика и понеже адски ме нервира ще поставя тази тема във всеки един форум в който имам регистрация, за да разбере тая мишка че аз имам много хубав дръгел и той вече е в движение и пари за ремонта също имам , но да дам двойно за ремонт да си гледа работата. Нахалството му край няма.

Ще се радвам всеки който има регистрация в други форуми да сложи този пост и да предпазим възможно най много хора от този сервиз.

Винаров Авто

Здравейте колеги. От скоро съм собственик на Audi A4 1.8 . Понеже не разбирам много от автомобили , а колата имаше нужда от ремонт - течеше масло от двигателя я закарах на диагностика при Винаров авто. Много прехвален сервиз в Дружба. Може и да разбират от автомобили , но се опитаха да ме излъжат по най-долния и цигански начин.

След направена дисгностика ми съобщиха че имам за смяна по автомобила един кош неща за над 1000 лева и нагоре ремонт , не уточниха точно колко над 1000 лева. Смяна на ремъчни предавки , всички ремъци и обтегачи , гарнитура на глава , гарнитура на капак с о пръстени , свещи и какво ли още не.

Попитах ги за пистовите ремъци дали са за смяна като си замълчах че са нови и са сменени преди по малко от седмица , а господина ми разправя цитирам: Много ясно че са за смяна я погледни на какво приличат , не са сменяни скоро. От там ми стана ясно че ме лъжат взех си автомобила и отидох в друг сервиз където майтора не е известен , но намери проблема и ремонта на автомобила излезе 500 лева с труда.

Огледа човека колата и каза така имаш теч на масло от датчика отгоре и от три семеринга отпред на двигателя , имаш за смяна ангренажен ремък и ролки и ролка на пистов ремък , смяна на гарнитура на капак на клапани с О пръстени. Всичко беше направено професионално и бързо в рамките на един ден. След смяната ми каза предстои ти смяна на водна помпа. Умишлено не съм ти натегнал ремъка на водната помпа , като имаш пари и време ела да ти я сменя. Също имаш за смяна масло и филтри, препоръчително е да ги смениш до две седмици и да налееш антифриз в системата.

Моят съвет към Вас колеги. Ако ходите при Винаров и Ви изкарват безбожни ремонти за много пари идете на друго място за второ мнение. Може и да разбират много , в което не се и съмнявам гледайки постовете , но гледат и да ви одерат кожата.
Mess with the best, die like the rest

Изображение

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта