Омниаком Младост1 сервиз за ел.уреди.

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
ceco georev
потребител
потребител
Мнения: 170
Регистриран: 08 май 2008, 17:10
Модел на автомобила: Focus 1.6 Zetec-s Ghia 99.Kombi.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Омниаком Младост1 сервиз за ел.уреди.

Мнение от ceco georev » 13 мар 2013, 14:07

Въпреки че, не става въпрос за автомобили реших да се оплача и тук.

Не ходете при мошениците в ОМНИАКОМ.Оставих моторола дефай мини за ремонт на тъчскрийн(смяна).Върнаха ми го със следи от отверка по корпуса около тъча, който пък е залепен накриво.Отдолу в ляво надига не са почистили старото лепило.Като отидох да го взимам учтиво ме помолиха да се подпиша и да си платя ремонта.След това ми дадоха телефона.Попитах ся кво прайм.Еми вие така сте ни го оставил господине.Служителката на която го оставих преди два дни взе да ми обяснява че при смяната не може да остават точно такива следи и вината си била моя.Попитах я не я ли е срам да ме лъже в очите при положение че преди два дни и оставих телефона без драскотина и тя го видя много добре.Отвърна:Не не ме срам и се скри.Теглих им по една и си отидох.Просто не ходете там нищо че са гаранционен сервиз.Иначе ми взеха 60лв.Оставих го на 11.03 взех го днес.Много бързо и ефтино чупят.Добре че не останах да се разправям повече че са сигурно щях да съм в ареста.

пп.Тъча се счупи от пръснало по него от заварка.Малка точица прогорила работните дрехи и калъфа.Телефона не е изпускан никога и нямаше драскотина.

Evergreen
потребител
потребител
Мнения: 79
Регистриран: 04 яну 2013, 01:23
Модел на автомобила: Ford Orion 1.6
Status: Извън линия

Re: Омниаком Младост1 сервиз за ел.уреди.

Мнение от Evergreen » 16 мар 2013, 01:26

КЗП :)

Потребителски аватар
ceco georev
потребител
потребител
Мнения: 170
Регистриран: 08 май 2008, 17:10
Модел на автомобила: Focus 1.6 Zetec-s Ghia 99.Kombi.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Омниаком Младост1 сервиз за ел.уреди.

Мнение от ceco georev » 16 мар 2013, 08:03

Вчера след скандал в сервиза.Се появи някакъв техник, които си позволи да ме обиди и удари телефона(макар и не много силно) от плота в приемната.Заплаших с жалба в районното и от там и в КЗП.След няколко часа ми се обадиха че телефона е готов със сменен цял преден панел.Даже управителя ме чакаше да ми го даде лично.Иначе вече бях подготвил текст за жалбата и снимки и в понеделник щях да ги пускам на сайта на КЗП.

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта