КОКО Аuto-Гоце Делчев

Кой къде си е изпатил
Отговори
encho.
потребител
потребител
Мнения: 57
Регистриран: 04 авг 2008, 22:19
Модел на автомобила: Форд-фокус
Местоположение: Силистра
Status: Извън линия

КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от encho. » 02 яну 2014, 21:05

Купих кола от там но излъга с това,което писал в обявата.В последствие се оказа и ударена.

Потребителски аватар
Dimitar Mihov
потребител
потребител
Мнения: 156
Регистриран: 23 апр 2013, 14:24
Модел на автомобила: Ford Fusion 1.4 TDCi
Ford Fiesta 1.0 EcoBoost
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от Dimitar Mihov » 03 яну 2014, 18:12

Нищо ново, колега. В БГ 90% от колите, които се предлагат по автокъщите са след претърпян удар, защото ги взимат без пари от Западна Европа. Което не е най-големия проблем, ако ударът е бил оправен както трябва, а не в на бай Пенчо гаража с подръчни материали, смола и кит. Аз наскоро също купувах кола от Пловдив и искам да ти кажа, че от 7-8 Фокус-а, които прегледахме, само тази, която взех впоследствие беше по като за света. Така, че това не бива да те учудва ни най-малко, навсякъде е така. Най-добрия вариант е ако можеш да си я вкараш сам отвън, но тъй като това не е по силите на повечето от нас, трябва да си отваряме очите на 16 :D

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от ЯЛТА » 03 яну 2014, 18:36

Аз ти се чудя само как можеш да се вдигнеш и да отидеш да си купиш кола от "гладен" търговец в град Гоце Делчев..............
Ти си бил влюбен в марката, модела, цвета ако щеш, а любовта е сляпа, както знаем, е и ти си се убедил.
Съжалявам че е станало по лошия начин, но все пак е кола, а не ж.............
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Потребителски аватар
momo76
потребител
потребител
Мнения: 533
Регистриран: 21 окт 2006, 16:11
Модел на автомобила: Фиеста 1.25 2001г.
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от momo76 » 03 яну 2014, 20:00

Ми то затова се гледа като се купува.
Между другото Фиестата ми е от там и нямам ядове с нея вече 4 години.

Sent from my ST23i using Tapatalk

encho.
потребител
потребител
Мнения: 57
Регистриран: 04 авг 2008, 22:19
Модел на автомобила: Форд-фокус
Местоположение: Силистра
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от encho. » 03 яну 2014, 21:00

ЯЛТА написа:Аз ти се чудя само как можеш да се вдигнеш и да отидеш да си купиш кола от "гладен" търговец в град Гоце Делчев..............
Ти си бил влюбен в марката, модела, цвета ако щеш, а любовта е сляпа, както знаем, е и ти си се убедил.
Съжалявам че е станало по лошия начин, но все пак е кола, а не ж.............
Да прав си,не напразно са казали, човек се учи до като е жив.Дано с мотора да имам късмет.

Nikola Iordanov
потребител
потребител
Мнения: 405
Регистриран: 02 ное 2008, 13:55
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 16V 1995 комби
Fopd Fusion 1.6
Местоположение: Дупница
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от Nikola Iordanov » 05 ное 2015, 11:05

Ако бях прочел темана преди няколко месеца и аз нямаше да бия път до Гоце Делчев .Обадих му се предварително да го питам за състоянието на колата питах за моторо за удари за тапицерия на седалки ,този ИЗМАМНИК ме увери че всичко е перфектно . Когато отидох какво да видя гробница ,двигателя при подаване на газ първо прекъсне след това набира обороти , тапицерия предни и задни седалки целите на дупки от цигари мокета сигорно е използван за пепелник целия на дупки тавана и той беше прогорен на доста места . Боята изподрана преден десен калник пребоядисван .

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: КОКО Аuto-Гоце Делчев

Мнение от S_C » 05 ное 2015, 11:24

Коли има, ама читавите са малко. Аз обикалях 3 месеца. Не знам къде е тая автокъща, но ако е тази в началото на града от дясно, като се идва от Банско...и там съм ходил. Неударена кола, ако не е някоя 4-5 годишна...много не разчитай да намериш.Голяма рядкост, но това не и пречи, ако е направена добре и...вече зависи колко е удряна. Леки удари не са проблем. Някой калник или врата ще е малко по-светъл или по-тъмен...голяма работа.Нашите автокъщи работят с търговци на едро. Големи салони, работят на бай-бек с всякакви марки, имат по 20-30 коли постоянно в наличност. Няма как, а и не им е работа да следят прецизно за техническото състояние.Каквото се падне-такова. Никой от БГ не ходи в Италия или Германия да ги гледа предварително.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта