" Мотоексперт " - Пловдив, Рогошко шосе

Кой къде си е изпатил
Отговори
Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

" Мотоексперт " - Пловдив, Рогошко шосе

Мнение от LORDA83 » 17 мар 2015, 21:00

Никога, никога, ама никога, ако ще да са последния възможен сервиз!

Привидно са голям сервиз, с адски много реклами, условия за работа и прочие, но по-мърляво и мудно отношение просто няма как да има!!!
Целият ни служебен автопарк минаваше през тях... говорим за стотици коли... и никога, нищо не е отстранявано като хората!
Да не говорим как се пишеха непрестанно фактури за по хиляди левове на кола, и в повече от половината случаи нищо от описаното във фактурите не е отваряно, проверявано и сменяно!
Просто съм изумен как изобщо имат клиенти!!!
Неколкократно преди да ги сменим като сервиз им правехме паралелна проверка, чрез друг доверен сервиз.
Пишат, че сменили ролки, ремъци, масло, филтри... и кажи-речи цялата ходова част , дискове, накладки и т.н... начисляват една фактура с дебела сметка... след което отиваме другаде, проверяваме и се оказва, че повече от половината неща, които уж са сменили и начислили всъщност са буквално на полуразпад и нищо не е сменяно!!!

Просто... никога, ама никога не стъпвайте там!
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Потребителски аватар
sinnerman
потребител
потребител
Мнения: 124
Регистриран: 07 сеп 2012, 11:08
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: " Мотоексперт " - Пловдив, Рогошко шосе

Мнение от sinnerman » 17 мар 2015, 21:28

Ейййй....аз днес ходих там да си избирам джанти за ситроена. Даже си избрах. Бяха любезни. Ама те и джантите са камара пари. Нямаше други клиенти освен мен.

Потребителски аватар
LORDA83
потребител
потребител
Мнения: 387
Регистриран: 24 окт 2013, 22:41
Модел на автомобила: Ford - Focus III Wagon, facelift, 1.0 EcoBoost ( 125 кс ), S&S, 2015 г.
Ford - Fiesta IV, Ghia (Mk4-Mk5) - 1.25 i 16V (75 Hp), 1999 г.
Renault - Megane Grandtour II - 1.9 dCi (120 Hp), 6 скорости, 2004 г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Re: " Мотоексперт " - Пловдив, Рогошко шосе

Мнение от LORDA83 » 17 мар 2015, 21:50

sinnerman написа:Ейййй....аз днес ходих там да си избирам джанти за ситроена. Даже си избрах. Бяха любезни. Ама те и джантите са камара пари. Нямаше други клиенти освен мен.

Джанти, гуми и прочие неща, които са ти черно на бяло пред очите, нови и се виждат - няма проблеми, стига цената да ти харесва!
Но за ремонти и неща, които са вътре, из колата и не се виждат без демонтаж - НИКОГА!!!
" Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса!!! "

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта