Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Кой къде си е изпатил
Отговори
Vasilakis
потребител
потребител
Мнения: 7
Регистриран: 24 мар 2016, 12:04
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Мнение от Vasilakis » 27 юни 2016, 22:39

Здравейте колеги :) Искам да изкажа възмущението си от един онлайн сайт за автомобилни части,а именно ЕМ Комплекс!!! Каква е случката...поръчах си дръжка за моята Фиеста, от гореспоменатият сайт. След няколко дена чакане пристигна дълго чаканият продукт ,но след разопаковане се оказа,че дръжката която ми е пратена е съвсем различна, не беше за Фиеста,а за Ескорт. Та звъннах аз на споменатият телефон и очаквах с 2-3 думи да се разберем и да им я върна, да ми я сменят,но уви блажени са вярващите.След като споменах,че дръжката която ми беше пратена е различна, получих в отговор ..ама монтира ли е..; ...всички големи разбирачи станахте...;монтирай я и пак ще си говорим..;..не гледай какво пише на опаковката...След като обясних на "майстора" че дръжката няма как да я монтиран защото са напълно различни като модел,тъй като си бях направил труда да я разглобя преди това ,ми каза съвсем учтиво че ако не съм я отворил и опаковката е цяла ще мога да я върна,ако ли не да пия една студена вода..хвана ме яд и го запитах защо така напористо ме приканваше да опитам да я монтирам след като при опит за монтаж, няма как да се върне, в отговор получих звучно тръшване на телефона. Има и нещо хубаво в цялата история все пак върнах дръжката за тяхна сметка, и ми върнаха парите,но самото държание и ако не си бях направил труда да махна старата и да я поогледам щях да хвърля едни пари на вятъра за нищо. Надявам се да съм ви помогнал и дано хората в този бранш разберат един път за винаги че клиентите винаги имат право и не е хубаво да се играе играта "прее** другарчето"

Потребителски аватар
ЯЛТА
Потребител
Потребител
Мнения: 10831
Регистриран: 22 юли 2010, 14:52
Модел на автомобила: FORD MONDEO 1.8 TD, 90 hp., GHIA, ENDURA D, SW, MK-2, 2000 year.
***********************
Ford Puma, 1.6, 2002 year, 103 hp.
http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... __________
АМБИЦИЯТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИКА. О.Уайлд
Местоположение: СОФИЯ, и чат пат на луната.
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Мнение от ЯЛТА » 27 юни 2016, 22:46

Е за това има опция "отвори и провери"- още при получаването и преди да се подпише получателя..............
Мисли ГЛОБАЛНО действай ЛОКАЛНО

Eastbourne
потребител
потребител
Мнения: 901
Регистриран: 18 юни 2014, 10:14
Модел на автомобила: Focus c-max 1.8
Status: Извън линия

Re: Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Мнение от Eastbourne » 28 юни 2016, 09:45

Тия Ем Комплект са малко като такситата ОК в София. Има други такива фирми с подобни имена, но нямащи нищо общо с тях.

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Мнение от S_C » 28 юни 2016, 11:09

Тая фирма я отписах още в годините, когато продаваше части за Лада.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Не и от ЕМ КОМПЛЕКС

Мнение от HACKO » 28 юни 2016, 12:39

ЯЛТА написа:Е за това има опция "отвори и провери"- още при получаването и преди да се подпише получателя..............
Визуално дръжките на Ескорт и Фиеста са еднакви, разликата се вижда чак като се опиташ да я монтираш или наложиш двете. Така че в случая ако не си носиш старата дръжка, опцията не върши работа.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта