Некомпетентен сервиз Пловдив

Кой къде си е изпатил
Отговори
flamekn
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 03 яну 2016, 00:41
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Некомпетентен сервиз Пловдив

Мнение от flamekn » 14 юли 2016, 12:35

Колеги на вашето внимание не ходете да ви сменят масло или да ви извършват ремонти по Форда на Ромпетрол на околовръстното на пловдив след сфетофара за Първенец.Безименния сервиз е точно до бензиностанцията,0882412915 е номера на собственика и МАЙСТОР.Сега моя случай звъни ми тоя въпросния и иска да закупи от мен турбо и дебитомвр за ескорт 1.8 със сумати оговорки да му ги занеса да ги пробва да ги върне ако не станат,не се включвало турбото на клиентската кола нося му ги след 30мин ми звъни с претенции че трябвало да му дам без пари разтоварващия клапан и още части щото колата пак не включвала демек той незнае какво и има а човека чакал да си я вземе и той му сменя ненужни части взема ги ефтино от мен а на него 500лв. За ремонт.Можете ли да повярвате така че замислете се колко е МАЙСТОР.

Потребителски аватар
Erudit
потребител
потребител
Мнения: 101
Регистриран: 22 яну 2012, 23:04
Модел на автомобила: Ford Mustang 3.8i
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Некомпетентен сервиз Пловдив

Мнение от Erudit » 17 юли 2016, 21:24

Има ги много такива "майстори".Но е добре да ги назоваваме публично

Потребителски аватар
Lancer
потребител
потребител
Мнения: 366
Регистриран: 07 окт 2012, 06:06
Модел на автомобила: Ford Focus '99
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Некомпетентен сервиз Пловдив

Мнение от Lancer » 18 юли 2016, 07:25

flamekn написа:...след 30мин ми звъни с претенции че трябвало да му дам без пари разтоварващия клапан и още части щото колата пак не включвала демек той незнае какво и има а човека чакал да си я вземе и той му сменя ненужни части взема ги ефтино от мен а на него 500лв. За ремонт.Можете ли да повярвате така че замислете се колко е МАЙСТОР.
Че кой те е спрял да му искаш 200 лв (примерно) за тоя клапан? Искаш си своето, а той като иска и 2к лв да си вземе за ремонта.
Сокол скитник

Отговори

Върни се в “НЕ ходете там”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта