Практично ли е затъмняването на стъклата?

Екстериор и интериор.
Потребителски аватар
koinov_bg
потребител
потребител
Мнения: 975
Регистриран: 24 дек 2009, 10:39
Модел на автомобила: Форд Сиера мк1 2.0 115к.с
Местоположение: София.Люлин
Status: Извън линия

Re: Практично ли е затъмняването на стъклата?

Мнение от koinov_bg » 18 мар 2015, 23:07

kilikanzer написа:Паци на служебния фиестър са му лепнали колегите от ефтинджоса.Трябва да ти направя снимки и да ти ги метна.Да разгледаш денем и вечер.

Sent from my Lenovo A328 using Tapatalk

С фолио за 3.50 от бай-китай става божественяшко.... Сако дето след 2-3 година от 90% не-пропускливос става "а тая кола и фолио ли е имала уаааа мъ то ни си личи"
А с хубаво по-скъпо фолио уж "хамериканско" за 4-5 години не мръднало и е пи дебело и по лесно се пиставя и абе... Мааалко по добро е от бай-китай,но уважаеми колеги сега са пуснали наше БГ произведение на изкуството за 8лв бройката... Е нема такава излагация голям боклук е..Бай-китай ряпи да яде.
А по въпроса с паркинга на 5 стъкла(всички без челно) съм ималнколи затъмнени със 99% фолио единствено гадно е ако наеън вали и трябва да паркираш назад без парктроник....иначе не е болка за умиране и се паркира лесно,зимата черното по стъклата привлича соънчевите лъчи и снега се топи по-бързо а лятото спитат жегата...Как става незнам.
По добре мъртъв,но пич от колкото жив,но педал *159*

Потребителски аватар
pantata
потребител
потребител
Мнения: 1374
Регистриран: 28 сеп 2006, 03:22
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 `89
Fiesta 1.25 '10
Subaru Legacy 3.0R Auto '07
Местоположение: Димитровград/София
Status: Извън линия

Практично ли е затъмняването на стъклата?

Мнение от pantata » 18 мар 2015, 23:27

Аз съм с 3М и 25% пропускливост. Около 70лв излезе самото фолио. Снимки на тъмно не съм правил, ама и няма смисъл, защото както и без фолио, зависи дали си на полето или под улично осветление.
Изображение
Изображение
Изображение


Sent from my Электроника
Изображение

hristov008
потребител
потребител
Мнения: 85
Регистриран: 31 юли 2014, 09:41
Модел на автомобила: ford focus estate 1.6 ztec 2000
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: Практично ли е затъмняването на стъклата?

Мнение от hristov008 » 26 окт 2015, 23:02

Това лято затъмних всички стъкла без предното и на предните врати (комби), най-вече заради детето, че много му печеше. на тъчно има предимства и недостатъци. Като кара някой зад мен не ме заслепява, но и видимостта ми е ограничена. Затова мисля да махна фолиото на задното ( на багажника).

Отговори

Върни се в “КУПЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта