Ужас :( ...

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Потребителски аватар
sashom
потребител
потребител
Мнения: 64
Регистриран: 19 юли 2006, 15:59
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.4 TDCI 68к. 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Ужас :( ...

Мнение от sashom » 03 юни 2007, 20:53

Една леля днес ми почупи колицата :((... Най смешното е , че те бяше с абсолютно същата като моята фиеста , хаха. Явно е решила, че неможе да имам и аз такава и реши да се вреже в мен :(... Офффсега сервизиии , разправии... Ужас :(...
Прикачени файлове
DSC001951.jpg

Потребителски аватар
ivoled
потребител
потребител
Мнения: 542
Регистриран: 11 мар 2007, 23:39
Модел на автомобила: Фиеста 98(вече не), Орион 91 и ЛАЧИЯ ДОГАН
Местоположение: ДОЛИНАТА НА ШИРОКИТЕ ГАЩИ
Status: Извън линия

Мнение от ivoled » 03 юни 2007, 21:04

Ко да се каже в такъв случаи квото и да е нищо не се променя такаче само моите съболезнования.
П.П
Забелязвам бая бабички карат подобни фиести нинам това хубаволи е или напротив, като се дистанцираме от тая слущка :-?: :-?:

Потребителски аватар
cenzor
потребител
потребител
Мнения: 3143
Регистриран: 30 авг 2006, 20:28
Модел на автомобила: Fiesta MK6 2004 1.3i/70hp
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от cenzor » 03 юни 2007, 21:30

:? Пууу, да му се не види. Моите съболезнования..
Аз се нервя на драскотини от камъчета, представям си какво е при такова чукване.. :roll:
Изображение
Не отговарям на неграмотни постове.

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Мнение от paci » 03 юни 2007, 21:58

cenzor написа:Аз се нервя на драскотини от камъчета, представям си какво е при такова чукване.. :roll:
Абе и аз имам забележки и те доста по-сериозни от драскотини от камъчета и искам ги оправям ама хората ми викат да не се занимавам с глупости т.е. да чакам такива моменти като по темата.
Представяш ли си, лъскаш я някакъв няма драскотина по нея и опаланка некава леля та изстреля :D
Напрао инфаркт получаваш :)
Абе я си карай и си свиркай :)
Имам едно петно на бронята натисната и тръгнала да пада боята. Беше мъничко но не взех мерки и от водоструйките на автомивката се рашири доста:) По съвет на хората ма грам не ми се занимава с него и ще взема му лепна едно фолио ли тиксо ли ба ли го вече нещо го замацам да спре се разширява и шси карам доде некой ма цунка изодзадзе :)
Последна промяна от paci на 03 юни 2007, 22:29, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
pan_m
потребител
потребител
Мнения: 152
Регистриран: 30 авг 2006, 13:45
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6i 99 г.
Местоположение: Варна
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от pan_m » 03 юни 2007, 22:18

Абе споко бре хора. Не си хабете нервите с глупости, не сте женени за тия пусти коли.
Всичко ще се оправи, нали за това има сервизи, нервите няма кой да ти ги върне.
HWBG Forum member
АвтомобилЪ

Потребителски аватар
sashom
потребител
потребител
Мнения: 64
Регистриран: 19 юли 2006, 15:59
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.4 TDCI 68к. 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от sashom » 03 юни 2007, 22:22

Хехе. Аз тамън я бях лъснал. Отивахме на сватба :)))... хаха... а колко дъжд ме валя няма да ви казвам. Добре , че бяха свестни полицаите. Евала им правя !!!. Дойдоха бързо, свършиха си работата като трябва. Да ви разкажа малко по-подробно... Значи карам си аз и се нареждам 3-та кола в най-лявата лента за направо на кръстовището на бул. България (пред Била) посока НДК... Светка зелено, всички потегляме, изведнъж нещо се врязва в мен от ляво от зад :(... дори един ГОЛЯМ чичко :)... слезна да ме бие, че съм го бил засякъл, защото колата ми се поднесе и едвам я увладях , хехе... А лелята - напълно неадекватна - полицая я пита 'г/жо какво се случи' а тя... 'Ами бях последна кола" ... това беше всичко което каза. Хаха, мале че откачени хорааа. ... А относно драскотините. Незнам за тях, моята е сива и трудно си личат, но чувството нещо да се вреже в теб без изобщо да подозираш, без изобщо да очакваш и да е напълно нелогично - всеедно нарочно, е просто уникално :) Незнам да се смея ли , да ходя и да я згазя ли някъде, хехе. И какво, за какво да спазваме знаци, правилници , предимства, като ето какво става, караш си и някой самообиец те прави часто от ежедневието си ... нямам думи просто... вярно, не е много ударена, в смисъл че можеше да е много по зле работата, но начина по който стана е невероятен... Трета кола в моята лента съм и тя се забива в мен .. .просто немога да го проумея...

Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от debug » 03 юни 2007, 23:51

Не се впрягай, удареното не е много. Ситуацията е била направо трагикомична. Имаш каско, нали?
*00118*
И аз имах случай, толкова тъп, че направо смешен. Взимам чисто нова кола от ТМ Авто - Тойота Корола служебна, ама лачена, автомат, металик и пр. екстри. Тръгвам от Експо-центъра по Цариградско, слизам на колелото на 4-ти километър (Софиянци да ме извиняват ако бъркам километрите :P ). Спирам и чакам да се включа. След 30-40 секунди отзад в мен се забива Опел Кадет. И тук идва съвпадението с твоята случка, Опела е каран от ЛЕЛКА. Е как така ме блъска при положение че като спрях нямаше никой отзад, не е нещо малка дистанция или кофти спирачки да кажеш... *00147* Направо се смаях, пък застрахователите на другия ден ме гледаха много особено. Удар на два-три километра от магазина :lol: :lol: :lol:.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
pantata
потребител
потребител
Мнения: 1374
Регистриран: 28 сеп 2006, 03:22
Модел на автомобила: Fiesta 1.4 `89
Fiesta 1.25 '10
Subaru Legacy 3.0R Auto '07
Местоположение: Димитровград/София
Status: Извън линия

Мнение от pantata » 04 юни 2007, 01:08

Абе миналата седмица някво лапе минало с ключ по задния ми десен калник в Димитровград... разбрахме се със застрахователите че няма да бързам да я правя и....... днеска нова драскотина на същия калник само че в Бургас. Болно ми е направо, пък на теб не знам какво ти е щото и свито има чак..
Изображение

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 04 юни 2007, 10:26

Много често при такива и подобрни ситуации почваме да говорим какво е можело или не да се направи.
Истината е, че във всички случаи (вчера с La4o го коментирахме този психо момент) има нужда човек да седне и да се успокои поне 30 минути. Колкото и да си спокоен човек (като натура), природата е създала механизъм в човешкото тяло, който понякога спасява и живот. Това е притока на адреналин.

Потребителски аватар
sashom
потребител
потребител
Мнения: 64
Регистриран: 19 юли 2006, 15:59
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.4 TDCI 68к. 2006г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от sashom » 04 юни 2007, 15:28

Днес бях до МФ. Колата ми можеби ще е както преди след около месец :(( ... На 20-ти чак трябва да им я закарам, и после около седмица... Офффф ...

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 75 госта