Страница 1 от 1

Давайте съвет-харесах си Ford Escort 1,6i

Публикувано: 03 фев 2011, 09:11
от jena
Здравейте момчета!
Тръся си кола. Хвана ми око един Ford Escort 1,6i, но нищичко не знам за тази кола. И къде мога да попитам и да разбера?! Естествено, че тук. :wink:
Хайде сега - Вие сте на ход! Давайте мнения, препоръки, съвети...Как харчи, скъпа ли е подръжката. Искам я за градски условия, да си карам децата на градина и училище, да ходя на работа и на кафе.
Струва ли си да отида до Монтана, където всъщност се намира фордчето.
Поздрави!

Re: Давайте съвет

Публикувано: 03 фев 2011, 11:05
от varby
Кой модел е форда,има ли АГУ,в кой град ще се използва,какво му е техническото състояние?

Re: Давайте съвет

Публикувано: 03 фев 2011, 12:29
от Ianaki
Зависи от самата кола-състоянието и екстрите й. Ако ще е ескорт по-добре е 1.8i, по-можен е и би следвало да харчи колкото 1.6i (или малко повече). Ако е за града само, най-добре е дизел. Търси по-новите модели след 1997г. Гледай за ръжди. Не е лошо (ако е бензинка) да се мине на стенд в Мотофое. Желателно е да с високо ниво на обурудване GHIA!
Често се срещат проблеми по бушонното табло, тампоните на носачите, вентилатора на парното. Всички проблеми са лесно отстраними. Частите са евтини, но некачествени. Ако пазаруваш от Мотофое е обратното- цени като за BMW, но качеството е на ниво!