до германия за кола?

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
Nikolay Gospodinov
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 18 ное 2010, 21:34
Модел на автомобила: Ford Focus
Status: Извън линия

до германия за кола?

Мнение от Nikolay Gospodinov » 03 мар 2011, 16:24

колеги какво ви е мнението за пеугот 307 бензин?според вас ако отида до германия за каква цена ще мога да си намеря читаво около 2002 2003 god?и какви други разходи ще имам? ако някой е запознат моля да ми помогне

bigs
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 23 яну 2010, 11:30
Модел на автомобила: Форд Ескорт ТД комби-98 год.
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от bigs » 03 мар 2011, 16:54

Колега явно имаш предвид Peugeot 307 :) Най добре се обърни към колегите в Пежо форума и виж това там http://www.peugeotclub.info/forum/viewforum.php?f=12" onclick="window.open(this.href);return false; само за 307-ци е.Поздрави и успех :drink:

vvasilev
потребител
потребител
Мнения: 517
Регистриран: 25 юли 2005, 17:33
Модел на автомобила: Форд Фиеста 1.8 дизел-1998 г.
Местоположение: В. Търново
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от vvasilev » 03 мар 2011, 21:04

Куц кон. Не си струва. Ако нямаш човек там който да ти помогне по автокъщите едва ли ще си на далавера - качество/цена.

Nikolay Gospodinov
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 18 ное 2010, 21:34
Модел на автомобила: Ford Focus
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от Nikolay Gospodinov » 03 мар 2011, 22:16

благодаря ви

Потребителски аватар
gotmie
потребител
потребител
Мнения: 517
Регистриран: 27 мар 2008, 16:39
Модел на автомобила: Fiesta MK3 1.8 - 16V. Веднъж Фиеста, Фиеста завинаги!!!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от gotmie » 09 мар 2011, 18:51

130 евро са ти транзитните номера. можеш да си вземеш жълти за 40евро , но трябва да минаваш през Унгария, пътя е с 500км по - дълъг и пак си даваш парите, а не съветвам да се минава от там. Трябват ти пари и за там да обикаляш, да избереш. Пътя ти е най-икономично 190 - 210 евро. около 500 евро ти е докарването на една кола от Германия. Преди имаше далавера, сега трябва да я намериш или на много ниска цена или да е повечко пари, за да дойде по - евтино. Пазариш се яко, за всяка кола в зависимост от цената можеш да смъкнеш от цената. Аз пътувах често преди, сега по - рядко, но има и къде да отседна, имам и познати, има всичко... Ако мислиш да тръгваш сам се откажи! :)

kyrtach
потребител
потребител
Мнения: 118
Регистриран: 01 ное 2010, 10:05
Модел на автомобила: FORD Orion
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от kyrtach » 10 мар 2011, 18:48

Колега виж в този сайт:
http://www.autoscout24.de" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

pelteka
потребител
потребител
Мнения: 276
Регистриран: 02 фев 2009, 18:54
Модел на автомобила: Сеат Алхамбра тди 2001,Fiesta Jas 1,25 2000
Местоположение: Rottach DE
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от pelteka » 16 мар 2011, 21:17

gotmie написа:130 евро са ти транзитните номера. можеш да си вземеш жълти за 40евро , но трябва да минаваш през Унгария, пътя е с 500км по - дълъг и пак си даваш парите, а не съветвам да се минава от там. Трябват ти пари и за там да обикаляш, да избереш. Пътя ти е най-икономично 190 - 210 евро. около 500 евро ти е докарването на една кола от Германия. Преди имаше далавера, сега трябва да я намериш или на много ниска цена или да е повечко пари, за да дойде по - евтино. Пазариш се яко, за всяка кола в зависимост от цената можеш да смъкнеш от цената. Аз пътувах често преди, сега по - рядко, но има и къде да отседна, имам и познати, има всичко... Ако мислиш да тръгваш сам се откажи! :)
Кви 500км. Я си погледни пак километржа(или картата,или гугла).Само 100 са. Сигурно много одавна не си пътувал.Аз пътувам само през там.Наи-добрата и подържана магистрала.Няма митници и митничари дето да ти късат нервите и да просят като цигани.А на всичкото отгоре Сърбите са намалили пътните такси по магистралата драстично. Жълтите номера са валидни само за ЕС.За Сърбия не стават.Не че неможеш да минеш, ама дерът яко.Затова през Румъния.Няма магстрала ама пътя поне с хубав афалт.От Видин до София се кара с 40. :D Това през Румъния са ми го разказвали.Лично не сам пътувал.

Потребителски аватар
gotmie
потребител
потребител
Мнения: 517
Регистриран: 27 мар 2008, 16:39
Модел на автомобила: Fiesta MK3 1.8 - 16V. Веднъж Фиеста, Фиеста завинаги!!!
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от gotmie » 17 мар 2011, 19:17

pelteka написа:
gotmie написа:130 евро са ти транзитните номера. можеш да си вземеш жълти за 40евро , но трябва да минаваш през Унгария, пътя е с 500км по - дълъг и пак си даваш парите, а не съветвам да се минава от там. Трябват ти пари и за там да обикаляш, да избереш. Пътя ти е най-икономично 190 - 210 евро. около 500 евро ти е докарването на една кола от Германия. Преди имаше далавера, сега трябва да я намериш или на много ниска цена или да е повечко пари, за да дойде по - евтино. Пазариш се яко, за всяка кола в зависимост от цената можеш да смъкнеш от цената. Аз пътувах често преди, сега по - рядко, но има и къде да отседна, имам и познати, има всичко... Ако мислиш да тръгваш сам се откажи! :)
Кви 500км. Я си погледни пак километржа(или картата,или гугла).Само 100 са. Сигурно много одавна не си пътувал.Аз пътувам само през там.Наи-добрата и подържана магистрала.Няма митници и митничари дето да ти късат нервите и да просят като цигани.А на всичкото отгоре Сърбите са намалили пътните такси по магистралата драстично. Жълтите номера са валидни само за ЕС.За Сърбия не стават.Не че неможеш да минеш, ама дерът яко.Затова през Румъния.Няма магстрала ама пътя поне с хубав афалт.От Видин до София се кара с 40. :D Това през Румъния са ми го разказвали.Лично не сам пътувал.

Не знам от преди и сега да са се изместили пътищата! :) От Мюнхен до София през Сърбия пътя е 1380км, говоря за най-прекия, най-краткия. Ако искаш да минеш през страни членки на ЕС трябва да се отклониш през Унгария да гониш Будапеща и тнт да не влизам в подробности... Пътувал съм преди две години през Румъния и знам с колко епо-дълъг пътя, сега е пак толкова, пътувах и преди седмица се прибрах от там и знам кое колко е! Общо пътувам от 8 години! Сега ако 10 - 20 км са от значение........

Потребителски аватар
divxstore
потребител
потребител
Мнения: 757
Регистриран: 03 ное 2007, 15:36
Модел на автомобила: Mondeo'10 2.0 TDCI 143hp Titanium X5988BX
Местоположение: Димитровград
Status: Извън линия

Re: до германия за кола?

Мнение от divxstore » 26 мар 2011, 08:37

И аз съм карал София - Мюнхен преди 2 години, но през Унгария пътя ми беше 1470 км. Не съм го карал прекия, защото за 100-тина км не си заслужаваше според мен да минавам митници и да се бавя. Едва ли и тези пътища са преместили, но 500 км няма как да спестиш, дори и в двете посоки.

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта