Страница 1 от 1

Багажник на покрива за Ескорт

Публикувано: 14 окт 2006, 22:15
от mrdds
Колеги искам да си сложа багажник за ски на покрива,но като гледам така никъде няма място да се хване.Над задните прозорци има нещо като лайсна но не точно.А над предните врати нищо.Гледал съм на опел имат точни места за слагане,а на моя нема. *unknw*
Някои от вас дали е слагал такива неща и дали ще знае за тях,кое как къде се слага.За магнитни багажници съм мислил ,но имам люк а той заема голяма част от предната страна на покрива,където трябва да се залепи магнитния багазник-и си мисля че няма да е устойчив.
Очаквам мнения и съвети!
Поздрави!

Публикувано: 15 окт 2006, 08:00
от chains
Отвори вратите и погледни под уплътненията /в горната част на вратите/- трябва да имаш едни черни болтлета, това са местата за закрепване на багажник за покрив при Форд!

Публикувано: 15 окт 2006, 23:02
от HACKO
И при тебе има места за закрепване само незнам какъв профил трябва да има задната шина на това място за закрепване.

Публикувано: 17 окт 2006, 11:05
от mrdds
благодарско Наско,ама до сега не съм виждал да се продава такъв багажник ,който се закрепя под задния капак.Ще мина и през Мото Пффффое да ги питам и тях.

Публикувано: 17 окт 2006, 16:44
от HACKO
Не знам, така са го нарисували, ще трябва нещо специално да е или свободно съчинение.

Публикувано: 17 окт 2006, 21:30
от chains
Кофти при двувратите явно се купува оригинален фордовски - или се модифицира /побългарява/ стандартния.