Заглушаване на централно заключване и ограбване

Всички въпроси свързани с вашия автомобил, за които няма конкретна тема.
simeonsh
потребител
потребител
Мнения: 28
Регистриран: 17 юни 2017, 21:11
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Заглушаване на централно заключване и ограбване

Мнение от simeonsh » 27 яну 2018, 00:49

Здравейте колеги! Искам да предупредя всички съфорумци за нещо което ми се случи съвсем наскоро като неприятен урок. След като си заключите колата с дистанционното винаги я проверявайте, че в София дебнат с тапи и крадът всичко за по- малко от 2 минути. Наскоро трябваше да пътувам извън София. Спрях на 50 метра от 1 спирка. Излизайки от колата я заключих с дистанционното както обикновено, но понеже бързах не проверих вратите. Притичах до спирката да посрещна 2-ма спътника които ме чакаха и веднага се върнахме. Вдигам багажника и гледам багажа ми го няма. Беше откраднат буквално за 2 мин. Убеден съм, че това се случи там, тъй като си видях багажа преди да изляза... Професионализирано е всичко до най- малкия детайл така, че не си мислете като мен, че няма точно на вас да се случи. Беше кофти ден като цяло, явно просто нямах късмет тогава...

Потребителски аватар
S_C
потребител
потребител
Мнения: 4597
Регистриран: 05 юни 2008, 23:00
Модел на автомобила: Mondeo`95 2.0
Marea`01 1.6
Caravelle JX
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Заглушаване на централно заключване и ограбване

Мнение от S_C » 27 яну 2018, 11:36

Дали ще ми оставиш кола с вързано към алармата централно или отключена на улицата, разлика особена няма. Ако алармата работи на 434,433 или 868 Mhz, по-добре откачи централното. Не, че алармата ще остане включена, но поне колата няма да се отвори сама.
Радиотапата е старо, слабо ефективно и нетехнологично решение в случая.
Не говоря с непознати. Никога не се знае кой от двама ни ще се окаже психопат!

Отговори

Върни се в “ДРУГИ ВЪПРОСИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта