Ревю от блогър

Връзки към страници свързани с ФОРД и други интересни сайтове
Отговори
NeedForSpeed
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 28 апр 2011, 10:19
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Ревю от блогър

Мнение от NeedForSpeed » 08 юни 2011, 10:44

В блога sulla.bg сега правят ревю на Фокус. То е разделено на части, така че ето линк към последната част, но на който му е интересно ще ги намери там и предните три. Иначе пича увлекателно пише, а и ме изкефи, че не е само възхваляване на Форда ами си има и обективна критика :)

http://sulla.bg/2011/06/06/2221.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

NeedForSpeed
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 28 апр 2011, 10:19
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: Ревю от блогър

Мнение от NeedForSpeed » 10 юни 2011, 23:45

Който го е чел е добре все пак да каже мнение, да си имаме коментари за написаното тука от наши си хора...

Потребителски аватар
synthez 3D
Потребител
Потребител
Мнения: 1745
Регистриран: 04 окт 2005, 08:57
Модел на автомобила: C-MAX Titanium 1.0 Ecobоost-125 HP 2014,
FOCUS 1,6-100 HP 2011,
C-MAX -компютърен 3D модел,
бивш C-MAX Ghia 1.8 16V-125HP 2008,
Местоположение: Г.Оряховица
Status: Извън линия

Re: Ревю от блогър

Мнение от synthez 3D » 11 юни 2011, 09:47

Ами хубаво е да си кажем мнението,ама проблема е че никой от форума дори не разбра,че се подготвя такава акция.Според мен мястото за представяне и обсъждане на нов модел на Форд е тук, на този форум,а не на няколко блога на хора,които нямат отношение към автомобилите и марката.Същата рекламна кампания се провежда в момента и в Русия http://ffclub.ru/forum/99/,но там участниците са от техния форум и информацията,която дават е несравнимо по-интересна и свързана с ежедневната експлоатация при всякакви условия.Нещата,които научих от техния тестдрайв не могат да се сравняват по никакъв начин с това което виждам от нашите блогъри.Определено ми се струва,че МП не смятат нашия форум за място с достатъчно авторитет, за да го използват за рекламните си кампании.Много жалко,защото ако някой се поинтересува от дадена марка,първо отваря съответния форум,търсейки повече информация,а не блога на Sulla или на когото и да е.
Изображение

NeedForSpeed
потребител
потребител
Мнения: 13
Регистриран: 28 апр 2011, 10:19
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Re: Ревю от блогър

Мнение от NeedForSpeed » 11 юни 2011, 23:35

Прав си ама така са си решил МП, к`во да се прави. Предполагам, че са се притеснили да не ни обвинят тука в пристрастие :) Иначе за съжаление не съм по руския. Ама може да пишеш тука нещо интересно от колегите в Русия или да пуснеш друга тема :)

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ревю от блогър

Мнение от PcMan » 11 юни 2011, 23:46

Определено ми се струва,че МП не смятат нашия форум за място с достатъчно авторитет, за да го използват за рекламните си кампании.Много жалко,защото ако някой се поинтересува от дадена марка,първо отваря съответния форум,търсейки повече информация,а не блога на Sulla или на когото и да е.
Жалко е за МП, но те понякога са жалки и без това. Ако форума на марката не е важен и няма интересуващи се хора тук, то къде има, в главите им ? Няма съвършени неща. Връзка с потенциален клиент е адски важна, адски. Нека стоят в черупката си и да чакат. Може да пуснат някоя рекламка, обаче рекламите по телевизята са в 5 цифрени суми и нагоре. Вместо да използват безплатния интернет за обратна връзка и други мероприятия и идеи.
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Отговори

Върни се в “ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта