Ford taunus 17m P3-продавам

За всички ретро автомобили като: Capri, Taunus, Granada, Cortina...
м20м
потребител
потребител
Мнения: 36
Регистриран: 30 мар 2008, 09:58
Модел на автомобила: granada 2.3;taunus17mp3
Status: Извън линия

Ford taunus 17m P3-продавам

Мнение от м20м » 22 апр 2009, 15:44

Колеги колкото и да ми е мъчно ще трябва да се разделя с таунсите.....ако някой има интерес да пише.....Колите са 2-броя единия е комплект за възстановяване с нотариален договор на мое име...другата е изкърпена има довъшителни работи ,но докумнтите за момента немогат да се оправят на баща ми се води...освен тях давам и части за още 2 коли,ремонтен каталог...Модела е Taunus 17m p3,1960г.модел...

dido1903
потребител
потребител
Мнения: 133
Регистриран: 06 дек 2006, 15:49
Модел на автомобила: Opel Rekord C Coupe 1700, 1971
Opel Rekord D Coupe 1975
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ford taunus 17m P3-продавам

Мнение от dido1903 » 22 апр 2009, 18:31

м20м написа:Колеги колкото и да ми е мъчно ще трябва да се разделя с таунсите.....ако някой има интерес да пише.....
Здрасти, колега.
Жалко е, че се налага да ги продадеш, но ако наистина искаш да го направиш - дай някакви снимки, ако искаш на мен прати , ще помогна - ще ги кача тук. Така е по-вероятно да си намерят собственик, тел ако искаш остави, къде се намират колите и т.н.
Освен това колегата Booger има такъв Форд и определено ще се интересува, ако искаш негови координати свирни на ЛС.
Успех!
Let there be Rock !

Потребителски аватар
booger
потребител
потребител
Мнения: 128
Регистриран: 03 фев 2008, 10:45
Модел на автомобила: Ford Taunus 17m
Местоположение: Vidin \ Sofia
Status: Извън линия

Re: Ford taunus 17m P3-продавам

Мнение от booger » 23 апр 2009, 08:49

Здравеи Дидо радвам се че не си ме забравил _friends_ , познаваме се с момчето и офертата си заслужава, но след като си купих цял 2ри таунус от неговите 2 ми трябват буквално 2-3 неща. (дреболии). А момчето все пак иска да си даде колите комплектни да се правят евентуално така, че най вероятно няма да ме огрее :D:
Пишете ми ако имате информация за Ford Taunus 17m 1961 г.

Отговори

Върни се в “РЕТРО”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта