Ford Granada '76

За всички ретро автомобили като: Capri, Taunus, Granada, Cortina...
visible
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 17 мар 2012, 14:48
Модел на автомобила: Ford Granada, 1976
Status: Извън линия

Ford Granada '76

Мнение от visible » 17 мар 2012, 14:55

Здравейте, интересува ме дали може да ми дадете малко информация за Форд Granada 1976 година, 55 KW? Каква цена може да е, как вървят в България, има ли ги като разпространение, какви да подходящите места да се продаде такъв автомобил?

Потребителски аватар
bmitev
потребител
потребител
Мнения: 109
Регистриран: 25 юли 2011, 16:27
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.25 (2009)
Status: Извън линия

Re: Ford Granada '76

Мнение от bmitev » 17 мар 2012, 17:55

Колега, според мен автомобилът който предлагаш е само за ценители. Българчетата като цяло са "дупета". Трабва да е лъскаво, ново, модерно и да се знае, че струва много пари, че да личи колко пари имаме или поне искаме да изглеждаме, че имаме. Ценителите за съжаление са малко, но ги има. Според мен ако пускаш обява, го направи в cars.bg (където е безплатно и се чете от повече хора) или в mobile.bg (където има някои ограничения и изисквания за плащане). Тук също няма да е лошо да пуснеш обявата - все пак тук са феновете на марката. Успех! :D
Новини за коли под наем

Потребителски аватар
Plamen CONSUL 73
потребител
потребител
Мнения: 1160
Регистриран: 23 юли 2006, 21:45
Модел на автомобила: FORD CONSUL" 73 2.3V6 FORD CONSUL"73 2.0 OHC AUDI A4 1.9 AFN
Местоположение: ВАРНА
Status: Извън линия

Re: Ford Granada '76

Мнение от Plamen CONSUL 73 » 19 мар 2012, 18:44

Дай първо някоя снимка де . ;): Аха ,това което видях ми хареса много ,от колко години си стой във гараж .И аз лично за мене си ще искам някоя по -подробна снимчица ако може .Това ли е крайната и цена която е писана :P

Отговори

Върни се в “РЕТРО”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта