Вече има среща на форд в Пловдив!!!!!!!!!!!!!

... но може да са полезни
Потребителски аватар
Fenomen
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 17 май 2006, 14:21
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8 D
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

за срещата

Мнение от Fenomen » 18 май 2006, 12:30

аз дадох това предложение защотото мисля че ще е най-добре за всички да кажат къде ще им е най-удобно и така ще се проведе тази среща.А на вас не ви ли идва на акъла,че наистина на някой му е далече и затова не идва,независимо дали са с кола.Да сте предполагали,че някой може да няма тази възможност да сложи то дори и бензин,за да дойде до там?Затова нека всеки каже своето мнение,за да няма сърдити и недоволни.А това,че в София се срещат всяка седмица е друг въпрос,защотото те са се разбрали да е там и са нямали претенции къде ще е,всички са се съгласили срещата да им е там и си ходят.А някой нямат тази възможност и се опитвам просто да намеря компромисно решения на проблема за срещите на Пловдив.Също се извинявам,ако съм обидила някой!!!!!

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Set » 18 май 2006, 14:00

Добре де стига сте се дърлили и аз ходя от панаира до ЕКО-то ама не се оплаквам. Предложили сте анкета ще се попълни ще видим къде ще се преместят срещите. Ама после гледайте да не си останем пак само четиримата.
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
Митака-Пловдив
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 16 мар 2006, 19:29
Модел на автомобила: eskort cabrio 1.6 efi
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Предавам се!!!!

Мнение от Митака-Пловдив » 18 май 2006, 19:08

Никой нее искал да има недоволни!Ако някой си е направил труда да прочете всички мнения от началото на форума ще ме разбере.Първата среща беше на полигона - резултатът беше плачевен!Защото мястото беше ФРАШ и се стигна до смешната ситуация ДА ОБИКАЛЯМЕ И ДА ПИТАМЕ ХОРАТА КОИТО КАРАХА ФОРДОВЕ ДАЛИ СЛУЧАЙНО НЕ СА ЗА СРЕЩАТА.На мен не ми пука дали ще бъде на гребната или пред пощата на площада,аз ще бъда там,защото аз имах най-голямо желание за тези срещи!Ядосвам се че в продължение на 2 месеца никой не се сети поне да дойде да се видим,а изведнъж анкета!Тогава щом ще бъде на полигона нека да дам някой сведения: 1 няма да има място да седнем за толкова много хора наведнъж,поне 10 човека,в неделя! 2 ако някой закъснее няма да знае къде сме и и дали изобщо ще ни познае колите като нас ни няма! 3 ще трябва да чакаме поне половин час да видим дали няма закъсняли! и т.н. т.н. Ако се срещаме на бензиностанция (нека да не бъде Екото щото виждам че ви е трън в очите) колите ни ще бъдат отпред а ние до тях и даже някой да закъснее ще ни намери!На Екото между другото е широко,има място за колите а има и големи маси като за пикник!!
ФОРД НЕ Е ПРОСТО МАРКА КОЛИ,А НАЧИН НА МИСЛЕНЕ.

Потребителски аватар
Fenomen
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 17 май 2006, 14:21
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8 D
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от Fenomen » 19 май 2006, 12:01

Вече има сърдити.Добре неможе ли един или двама,които са редовни на тези сбирки да си остави телефона и така,който закъснее ще звънне и ще разбере къде сме.Все на цялата гребна ще има къде да се съберат повече хора,там е пълно с кафета.А пък и като гледам ти също не си попълнил анкетата,но нетрябва така.Тази анкета не е за да дразни хората,а за да може всеки да каже къде му е удобно.Може в началото всички да са били съгласни,но от това което чета май пак сте си били само вие и пак не са идвали.Незнам на какво мнение сте вие,аз искам само да помогна,но ако не сте съгласни и не искате да ви помогна,за да се проведе тази среща,няма да се бъркам.Та не разбрах тази седмица ще се срещаме ли или не?!?!?!?

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Set » 19 май 2006, 14:50

Може би (съвсем случайно...). Ако успеем да се разберем за място.
А аз ако съм Пловдив ще дойда.
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
Митака-Пловдив
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 16 мар 2006, 19:29
Модел на автомобила: eskort cabrio 1.6 efi
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

напредък има ли??!?!!!

Мнение от Митака-Пловдив » 19 май 2006, 23:58

Е,какво стана,затишие пред буря ли има?Какво стана с тая анкета?8 човека виждам само.Имам един въпрос;защо никой до сега не се сети поне един път да дойде като има претенций за мястото.Срещаме се от 2 месеца но никой не повдигна този въпрос?!Какво се мъчите да направите??Освен сръдни и недоволни хора друго не виждам,а колкото до това че за "някой" хора им било близо,Цецо е от
Марково - той какво да пусне ли анкета да му е по-близо?!МЯСТОТО ЩЕ СИ ОСТАНЕ СЪЩОТО!!!!!!Предложения могат да се обсъждат тогава когато КОЛЕГИТЕ покажат някъкво уважение!!!А не всеки който реши че няма какво да прави да се изявява като мъченик!Далече било!!!Немога да повярвам,става въпрос за един ден от седмицата,че ще минеш 5 км повече е голям проблем ли?Ми,да събираме стотинки за бензин тогава,съгласен съм!Ще съм съгласен също ако правехме срещи на ветерани от войните!!!!!!СТАВА ВЪПРОС ЗА СРЕЩА НА ФЕНОВЕ НА КОЛИ!!Айде стегнете се!И тази седмица елате на тва Еко да се видим!
ФОРД НЕ Е ПРОСТО МАРКА КОЛИ,А НАЧИН НА МИСЛЕНЕ.

Потребителски аватар
IVAN_SA
потребител
потребител
Мнения: 92
Регистриран: 29 апр 2006, 00:18
Модел на автомобила: Ескорт 93 1.3 mi комби
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от IVAN_SA » 20 май 2006, 03:22

Абе,аз съм на работа вечерта,ама имам голямо желание да се видим. И ако видите :D бялото ми комби ескорт 4041 наоколо свиркайте *00130* *00147* ,че с тоя район съм малко на "ВИЕ"и не знам къде да паркирам,майна :!:
Аа, до автора на анкетата: можеш да добавиш и един вариант "Не ми пука къде ще е срещата,важното е да я има " :D .
Предполагам,че има много навити да дойдат,ама с тия дребнавости за кило бензин.........Между другото аз съм по-далече и от Марково,ма не съм дребнав :D
Айде до неделя в 16 :shock:
П.П. На бензиностанцията беше ,нали :?:

Потребителски аватар
mrdds
потребител
потребител
Мнения: 3127
Регистриран: 23 фев 2006, 12:26
Модел на автомобила: S max 2.0 Diratec HE 2007 titanium
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от mrdds » 20 май 2006, 10:37

вижте сега Колеги,не е хубаво това,един дърпа на ляво друг на дясно.Пуснах анкета не за да се караме или да си налагам мнението.Както виждате преди колежката Fenomen да каже че това място нее удобно си траех.А колегите който се събират на Екото питаха защо идват само 3-ма?Ами не ли си отговаряте на въпроса.На някой няма да му пука къде ще е срещата,друг ще иска да е близо до тях,трети ще иска да е в хола му за да не ревнува жена му,и мнения много.За това е анкетата-всеки да гласува и накрая да се примирим с резултата.Не съм дребнав за 3лв газ,но нека да направим срещата на място където ще дойдат всички,а не двама,трима.Това е целта на всичко което се изписа до тук.

Потребителски аватар
Jepist
потребител
потребител
Мнения: 9
Регистриран: 21 яну 2006, 20:20
Модел на автомобила: Ford Mondeo Ghia ZETEC2.0 16v EFI 10.95г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Jepist » 20 май 2006, 20:07

Колеги, как да коментирам срещите на клуба в Пловдив?! Бих казал типично българска работа :( и то за жалост. Не искам да налагам мнението си, защото съм далеч от това. Трябва да има консенсус за това къде да са срещите и това да е удобно за всички. За това ще спомена следните факти - защо избрахме срещата да е на Екото:

1.Първата среща беше на гребната и се видя, че наистина не е удобно да се провежда там. Няма да повтарям причините- Митака ги каза основните. Искам само да подчертая, че на Митака и на мен в това число гребната е на еднакво разстояние от Екото, така че всякакви приказки от рода, че е на 5 минути и други такива се меко казано некоректни обидни. Събрахме се 4 човека, ако не се лъж- тези, които сме и сега с изключение на Set.
2. На Екото има голям паркинк, заведение, спокойно е и лесно за откриване на събралите се от клуба. Резултата- събираме се 4 човека- като за Set i tromberair е наистина далечко, обаче никой от тях не е спрял да идва, защото са ФЕНОВЕ НА ФОРД. Приказки от рода далече е, нямам пари за газ, а за мобилни разговири имам и други от този сорт са несериозни! Или си ФЕН или НЕ. За мен не е проблем да се срещаме където и да е, нищо че съм на бензин :) . Нека се съберем, да се видим( не сме чак толкова много) и да решим къде ще е удобно, защото се излагаме. А за анкетата- ще я попълним ще се разберем и най- накрая пак ще си дойдем четиримата :evil: . Така че аз лично не мога да приема мястото за срещата като оправдание поне веднъж да не дойдеш и да си кажеш мнението- във форума е лесно! Не търся вина у никого, но не търсете вина и оправдание в нас!

Потребителски аватар
IVAN_SA
потребител
потребител
Мнения: 92
Регистриран: 29 апр 2006, 00:18
Модел на автомобила: Ескорт 93 1.3 mi комби
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от IVAN_SA » 21 май 2006, 00:40

Jepist написа:Колеги, как да коментирам срещите на клуба в Пловдив?! Бих казал типично българска работа :( и то за жалост. Не искам да налагам мнението си, защото съм далеч от това. Трябва да има консенсус за това къде да са срещите и това да е удобно за всички. За това ще спомена следните факти - защо избрахме срещата да е на Екото:

1.Първата среща беше на гребната и се видя, че наистина не е удобно да се провежда там. Няма да повтарям причините- Митака ги каза основните. Искам само да подчертая, че на Митака и на мен в това число гребната е на еднакво разстояние от Екото, така че всякакви приказки от рода, че е на 5 минути и други такива се меко казано некоректни обидни. Събрахме се 4 човека, ако не се лъж- тези, които сме и сега с изключение на Set.
2. На Екото има голям паркинк, заведение, спокойно е и лесно за откриване на събралите се от клуба. Резултата- събираме се 4 човека- като за Set i tromberair е наистина далечко, обаче никой от тях не е спрял да идва, защото са ФЕНОВЕ НА ФОРД. Приказки от рода далече е, нямам пари за газ, а за мобилни разговири имам и други от този сорт са несериозни! Или си ФЕН или НЕ. За мен не е проблем да се срещаме където и да е, нищо че съм на бензин :) . Нека се съберем, да се видим( не сме чак толкова много) и да решим къде ще е удобно, защото се излагаме. А за анкетата- ще я попълним ще се разберем и най- накрая пак ще си дойдем четиримата :evil: . Така че аз лично не мога да приема мястото за срещата като оправдание поне веднъж да не дойдеш и да си кажеш мнението- във форума е лесно! Не търся вина у никого, но не търсете вина и оправдание в нас!
Браво!
Ето това ми беше на акъла !Взе ми го от устата!

Фенове от Пловдив ,айде кацайте на Еко- то утре в 16!
Опа,вече е днес =D>:

Потребителски аватар
Митака-Пловдив
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 16 мар 2006, 19:29
Модел на автомобила: eskort cabrio 1.6 efi
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

пак ще ви досаждам

Мнение от Митака-Пловдив » 21 май 2006, 09:29

Работата е ясна.Само дето напълнихме темата с празни приказки, днес (21.05) ще бъдем на Екото от 16:00. черно кабрио,синьо зелено комби,лилаво мондео пак комби,ГОЛЕМИЯ син кораб,скорпиото на Сет.Айде чакаме ви!!И без тинтири-минтири и дъра-бъра!!
ФОРД НЕ Е ПРОСТО МАРКА КОЛИ,А НАЧИН НА МИСЛЕНЕ.

Потребителски аватар
Митака-Пловдив
потребител
потребител
Мнения: 67
Регистриран: 16 мар 2006, 19:29
Модел на автомобила: eskort cabrio 1.6 efi
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

пак ще ви досаждам

Мнение от Митака-Пловдив » 21 май 2006, 09:31

Работата е ясна.Само дето напълнихме темата с празни приказки, днес (21.05) ще бъдем на Екото от 16:00. черно кабрио,синьо зелено комби,лилаво мондео пак комби,ГОЛЕМИЯ син кораб,скорпиото на Сет.Айде чакаме ви!!И без тинтири-минтири и дъра-бъра!!
ФОРД НЕ Е ПРОСТО МАРКА КОЛИ,А НАЧИН НА МИСЛЕНЕ.

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Set » 22 май 2006, 09:52

Какво ства колеги? Аз докато се топях в морето успяхте ли да се съберете повече хора. Успяхте ли да се изпокарате или всичко мина мирно и тихо?
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
Fenomen
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 17 май 2006, 14:21
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8 D
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от Fenomen » 22 май 2006, 11:09

Съжалявам момчета и момичеа,но аз ви напускам и много се извинявам,че внесох смут във вашите отношения.Не трябваше въобще да се меся.Надявам се да се оправите с тая среща и да се виждате както му е реда.Извинявам се на всички,които съм засегнала. :cry:

Потребителски аватар
valboy
потребител
потребител
Мнения: 1476
Регистриран: 20 фев 2005, 16:12
Status: Извън линия

Мнение от valboy » 22 май 2006, 11:18

Е много хубаво- изгонихте колежката........ :!:

Потребителски аватар
Fenomen
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 17 май 2006, 14:21
Модел на автомобила: Ford Eskort 1.8 D
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от Fenomen » 22 май 2006, 11:26

от преди малко се мъча и немога да си изтрия профила.Някой знае ли как става тази магия?!?!

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Set » 22 май 2006, 12:04

Fenomen написа:Съжалявам момчета и момичеа,но аз ви напускам и много се извинявам,че внесох смут във вашите отношения.Не трябваше въобще да се меся.Надявам се да се оправите с тая среща и да се виждате както му е реда.Извинявам се на всички,които съм засегнала. :cry:
"Що така бе Миме?..." :(
Само заради срещата или ...?
Освен това срещите не са задължелни и можеш да си посещаваш форума и без да идваш на срещите.

П.С. Ако искаш можеш да се срещнеш с мен! :D
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
Jepist
потребител
потребител
Мнения: 9
Регистриран: 21 яну 2006, 20:20
Модел на автомобила: Ford Mondeo Ghia ZETEC2.0 16v EFI 10.95г.
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Jepist » 22 май 2006, 18:47

И каква стана тя? За какво да се извинявя Fenomen? Че ние още не сме я видяли и аде чао?! За това ставаше въпрос- ЖАЛКО е :( ! Толкова се изписа и нищо- вече не ми се коментира за срещи и прочие :cry:. Ако ще и всеки ден да има срещи на клуба, ако ще да разделим срещите на квартали все ще е тая. Какво се получи - дава се анкета, мнения и после довиждане- какъв е смисъла? Каква е гаранцията, че и утре няма да влезе някой като Fenomen, който да има претенции за мястото и после пак чао? Каква е гаранцията, че тези имена наистина са реални, а не виртуални, защото всеки може да се регистрира под 1000 ника и да дава мнения и оценки, даже и да се сърди дори? Това са въпроси, които почвам да си задавам вси по- често. За това предлагам мястото на срещите или евентуалните промени на тях да се обсъждат на място- така всеки ще е сигурен, че всички е реални и сериозни. Анкети могат да се правят тогава, когато наистина сме убедени, че въпросните потребители реално съществуват и имат поне някакво минимално желатние да се срещаме, защото всичко останало са празни приказки. Започваме да заприличваме като 2 синода :( , но те се разбраха, ще се разберем ли най- накрая и ние?!

Потребителски аватар
S@sel@
потребител
потребител
Мнения: 597
Регистриран: 28 яну 2005, 23:39
Модел на автомобила: ex.Фиеста 1.1 mi `94 / ex.Фокус 1.8 115к.с.
Местоположение: deep in Colorado mountains
Status: Извън линия

Мнение от S@sel@ » 22 май 2006, 22:18

Мястото е уточнено. Темата е изчерпана!
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!

Заключена

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта