Стара Фиеста,нови проблеми

... но може да са полезни
Отговори
batdin
потребител
потребител
Мнения: 29
Регистриран: 19 сеп 2005, 23:16
Модел на автомобила: Fiesta 1.3i '93 HCS
Местоположение: Burgas
Status: Извън линия

Стара Фиеста,нови проблеми

Мнение от batdin » 19 сеп 2005, 23:26

Здравейте,
Смятам твърдо да си вземам Фиеста и затова се регистрирах тук малко предварително.
Днес ходих да гледам една такава Фиеста 93г. 1.3 моноинж. и ми направиха лошо впечатление три неща:
1. Двигателя малко трака като шевна машина-вече подразбрах,че това е по-скоро нормално.
2. Оборотите на празен ход са малко нестабилни.Това нормално ли е или има проблем с ламбда-сондата примерно?
3. Има теч на масло около скоростната кутия,доколкото успях да преценя.Целия капак е омаслен.Това случва ли се често на Фиестите?Може ли да е довело до проблем с предавките и дали бих го усетил,като превключвам?
4. Ако всичко останало изглежда наред,струва ли тази кола 3000 лева?

stangen
потребител
потребител
Мнения: 488
Регистриран: 17 яну 2005, 13:56
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.1Mi 92
Местоположение: Варна
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Стара Фиеста,нови проблеми

Мнение от stangen » 20 сеп 2005, 13:41

batdin написа:Здравейте,
Смятам твърдо да си вземам Фиеста и затова се регистрирах тук малко предварително.
Днес ходих да гледам една такава Фиеста 93г. 1.3 моноинж. и ми направиха лошо впечатление три неща:
1. Двигателя малко трака като шевна машина-вече подразбрах,че това е по-скоро нормално.
2. Оборотите на празен ход са малко нестабилни.Това нормално ли е или има проблем с ламбда-сондата примерно?
3. Има теч на масло около скоростната кутия,доколкото успях да преценя.Целия капак е омаслен.Това случва ли се често на Фиестите?Може ли да е довело до проблем с предавките и дали бих го усетил,като превключвам?
4. Ако всичко останало изглежда наред,струва ли тази кола 3000 лева?

Здрасти и добре дошъл при нас !
1.Двигателите на Фиестите особенно 1.1 и 1.3 си тракат заради веригата която имат (вместо ангренажен ремък)
2. това може да се дължи на много неща прецакан потенциометър на дроселната клапа, бавна или неработща ламда сонда.
3. И моята има , предполагам някоя семеринга на скоростната кутия е кофти
4. Не съм в течение на цените в момента , но милсля че си струва
Изображение

flirtman
потребител
потребител
Мнения: 9
Регистриран: 12 окт 2005, 12:35
Модел на автомобила: fiesta
Status: Извън линия

Висока цена

Мнение от flirtman » 21 сеп 2005, 12:43

Според мен цената е висока за 93г.Иначе всичко друго се оправя а и 1,3 са резачки/идеани за град.условия/

Отговори

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта