pomognete mi spe6no!!!

... но може да са полезни
Отговори
STEFO_TO
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 24 яну 2010, 08:30
Модел на автомобила: ford
Status: Извън линия

pomognete mi spe6no!!!

Мнение от STEFO_TO » 24 яну 2010, 08:43

imam problem s radioto na ford ka 98 godina.modela e rds 5000 e.o.n. problemat e sledniq:radioto e izcqlo blokirano iska kod koito namiram vyv foromite oba4e ne znam kak to4no da go vaveda.na displeq izpisva samo loked 3 i koeto kop4e da natisna ne funkcionira za da vaveda koda.kogato zadyrja ednovremenno kop4etata 6 i 1 ot klaviaturata za vavejdane na koda se aktivira i puska radioto no za nqkolko sekundi,sled tova otnovo spira da raboti i mi izpisva loked 3.ako nqkoi moje da pomogne da re6a tozi problem 6te sym mnogo blagodaren.pi6ete mi na skype adres "black_face2"tam moje da me otkriete po vsqko vreme.molq pomognete!

имам проблем с радиото на форд ка 98 година.модела е рдс 5000 е.о.н. проблемът е следния:радиото е изцяло блокирано иска код които намирам във форомите обаче не знам как точно да го въведа.на дисплея изписва само локед 3 и което копче да натисна не функционира за да въведа кода.когато задържа едновременно копчетата 6 и 1 от клавиатурата за въвеждане на кода се активира и пуска радиото но за няколко секунди,след това отново спира да работи и ми изписва локед 3.ако някои може да помогне да реша този проблем ще съм много благодарен.пишете ми на скъпе адрес \"блацк_фаце2\"там може да ме откриете по всяко време.моля помогнете!
Последна промяна от The seven на 24 яну 2010, 10:02, променено общо 1 път.
Причина: маймуница

Потребителски аватар
The seven
потребител
потребител
Мнения: 1107
Регистриран: 16 яну 2005, 13:39
Модел на автомобила: Punto 75 1,2 MPI ELX '96
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: pomognete mi spe6no!!!

Мнение от The seven » 24 яну 2010, 10:02

САледващият пост на маймуница ще бъде изтрит
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
Mark Audio
потребител
потребител
Мнения: 19
Регистриран: 29 яну 2010, 14:48
Модел на автомобила: Focus, Mondeo,
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: pomognete mi spe6no!!!

Мнение от Mark Audio » 01 фев 2010, 20:02

Пробвай да изключиш захранването му за 30 минути, ако не ти се вади плеяра, изключи акумолатора и след това би-трябвало да ти покаже ---- за да въведеш кода :wink:

Потребителски аватар
methodboy
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 13 юни 2006, 00:22
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 D TCI '94 CLX; Mondeo 2.0 DOCH 16V GHIA; Cougar 2.0 DOCH 16V, Jeep Cherokee '99 2.5TD Limited
Местоположение: Варна, Разград, София и Лондон
Контакти:
Status: Извън линия

Re: pomognete mi spe6no!!!

Мнение от methodboy » 02 фев 2010, 12:13

Mark Audio написа:Пробвай да изключиш захранването му за 30 минути, ако не ти се вади плеяра, изключи акумолатора и след това би-трябвало да ти покаже ---- за да въведеш кода :wink:
Точно обратното. Осттавя се включено за около 30 минути и след това започва да си мига за въвеждане на кода.
ИзображениеИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта