Проблеми с климатика Форд Фиеста 2006 бензин

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
klabara
потребител
потребител
Мнения: 15
Регистриран: 09 юли 2015, 00:16
Местоположение: hisarq
Status: Извън линия

Проблеми с климатика Форд Фиеста 2006 бензин

Мнение от klabara » 09 юли 2015, 11:05

Колеги защо не включва климатика на форд фиеста 2006 бензин,когато я купих човека ми каза,че е сменял лагера на компресора и като я закарах на майстор ми го зареди с някакъв пробен газ дали има теч.Оказа се,че ми е изгорял бушона и след като го сменихме компресора не включваше,само вентилатора работеше.Майстора каза,че като са сменяли лагера се е изкривила оста или шайбата и затова не ми изкача електромагнита и не може да включи компресора.Според вас може ли да е проблема в някой дачик,който да не позволява да не включва компресора ако не е пълен или проблема е в самия дачик ако въобще има такъв.


Имам още един проблем. Включи ми се тази оранжева лампа.Ходих на двама измислени майстори да ми изчистят грешките и лампата излючваше за два-три дни.После примигва от време на време ту се включва ту изключва.Единия майстор ми каза,че проблема е във свещите на втори цилиндър ... смених свещите ..изчистиха ми грешката на компютъра и пак се появи проблема след два дни.Другия ми каза,че проблема е в бубината,кабелите за свещите не съм ги сменял,колата си карам на газ.При всяко палене чувам писукащ звук и не знам на кого да вярвам.Моля за съвет или ако някой знае читав сервиз в Пловдив за диагностика.Благодаря!
Прикачени файлове
image-8154_4F17FCA4 (1).jpg

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта