Помогнете - АЛАРМА?

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
navi06
потребител
потребител
Мнения: 31
Регистриран: 19 юни 2010, 13:35
Модел на автомобила: FORD focus 1.6 16V 2002г.Zetec SE хечбек с АГУ
Местоположение: Бургас
Status: Извън линия

Помогнете - АЛАРМА?

Мнение от navi06 » 26 юни 2010, 22:06

Здравеите.Фокуса ми е 1.8тди и имам заводско централно с дистанционно.Мога и да вдигам стъклата от дистанционото-супер.Незнам обаче дали имам аларма заводска и какво това двоино заключване.Изтеглих Microcat for Ford Europe ,сложих си VIN кода ама нищо не разбирам.VIN ми е WF0AXXWPDAYB08301.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.ИНАЧЕ ФОРДКЛУБА Е СУПЕР.

Потребителски аватар
jvspasov
потребител
потребител
Мнения: 237
Регистриран: 12 юни 2008, 19:29
Модел на автомобила: Renault Clio Sport 2.0 16V 00 г.
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Помогнете - АЛАРМА?

Мнение от jvspasov » 05 юли 2010, 14:41

Ами според Microcat нямаш аларма но ако в магазина са ти казали че има значи има - влез в колата включи си алрмата изчакай 1 минута и отвори врата най-сигурна проверка.
Двойното заключване е с двойно натискане на бутончето за заключване, блокираща функция на машинките която блокира отварянето на вратата отвътре след примерно разбиване на стъклото.
Според програмата, колата ти е бъкана с екстри или просто казано е edition версия - да и се радваш много да не те предава и да не лови поглед на крадци!
Дигитален широкоформатен печат, рязане по контур на винил, рекламни материали, сувенири и други свързани с рекламата!

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта