Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
Потребителски аватар
jordj
потребител
потребител
Мнения: 1190
Регистриран: 27 юни 2005, 22:10
Модел на автомобила: Форд Фокус МК2 1,6tdci
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от jordj » 02 окт 2012, 15:07

На базара има вече разни устройства които пускат фаровете,секунди след запалването на двигателя.Бях пуснал преди ден два даже какво правят в сервизите .Някой умник я е изтрил,вместо да премахне само това което не му харесва,а може би не иска да пиша във ФОРУМА?
*00133*

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от HACKO » 02 окт 2012, 16:21

Темата изглежда повече като реклама, отколкото нещо полезно, още повече че има един куп подобни теми, в които има поне два линка към сайт за продажба на такова нещо. С какво тази е по-различна? Ако пък цели продажба на конкретно устройство има правила (не си от вчера във форума трябва да ги знаеш)!

П.П. Аз изтрих темата, както смятам да направя и със тази, ако не дадеш достатъчно разумен довод защо да остане. НИЩО ЛИЧНО!
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
jordj
потребител
потребител
Мнения: 1190
Регистриран: 27 юни 2005, 22:10
Модел на автомобила: Форд Фокус МК2 1,6tdci
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от jordj » 02 окт 2012, 21:49

Автоматичният ключ за фарове се монтира паралелно на оригиналната ел. инсталация на превозното средство, като не нарушава функциониране на оригиналните ключове за фарове и други устройства.
Този модул запалва фаровете или дневните светлини ( в зависимост от това как е свързан) 5 секунди след стартирането на двигателя и след като зареждането от генератора се е стабилизирало в нормални работни стойности, и ги изгасва 10 секунди след спирането на двигателя. Освен това устройството е умно и при проблем с зареждането на генератора то се самоизключва, като по този начин щади акумолаторната батерия.
На ден ми се налага да карам поне 2-3 различни модела автомобили.За около месец на 2-3 пъти щях да изгоря със по 50 лева,но навреме се усещах.При мен съм със автоматично включване на фаровете,но при другите модели не е така.

Направихме си площадка оградена до блока за децата и сега нашите деца играят на улицата защото няма място за тях от навлеци от съседните квартали или карета.(някаде из форума бях писал за тая площадка)
Насе трий всичко което съм писал,няма проблем. _friends_
*00133*

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13096
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от HACKO » 03 окт 2012, 00:03

jordj написа:...
На ден ми се налага да карам поне 2-3 различни модела автомобили.За около месец на 2-3 пъти щях да изгоря със по 50 лева,но навреме се усещах.При мен съм със автоматично включване на фаровете,но при другите модели не е така.......
Напълно съм съгласен с теб, и аз съм в подобно положение, на Ескорта има устройство повече от месец, на Фиестата от Неделя. Обаче служебната няма и редовно забравям да ги включа ...... не е коректно, хората си викат " нас ни глобяват а глей го тоя с полицейската кола без фарове"

Разбрах замисъла, ама защо нова тема?!? *00940* _friends_
Абе, майната му, няма да е последната дублирана тема.
Въздържайте се от излишни цитати, има бутон "ОТГОВОРИ", ще заключвам! *0030*

Потребителски аватар
jordj
потребител
потребител
Мнения: 1190
Регистриран: 27 юни 2005, 22:10
Модел на автомобила: Форд Фокус МК2 1,6tdci
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от jordj » 03 окт 2012, 20:04

Прати към другите,прикачия ,не ТРИЙ.Като бях модератор нито една тема не съм изтрил,а съм се постарал да я прикача към някоя.
_friends_Това е важно за всички колеги,от няма и месец е закон и нека им помогнем да си решат проблема и да не пълнят гушите на някои..

Потребителски аватар
paci
Модератор
Модератор
Мнения: 7883
Регистриран: 18 яну 2005, 07:52
Модел на автомобила: Fiesta MK4 Zetec-S 1.4 16V 90 коня
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от paci » 03 окт 2012, 20:57

Има адски много теми за дневни светлини.
Както в тази тема, така и в предната ти просветляваш хората, че има системи за автоматично включване на фаровете.

В другите теми хората обсъждат коя система ще им е по-добра или как да задейства фабричните дневни светлини.
Както и собствени решения и изпълнения разискват хората.
На сред една такава тема, как мислиш ще седи твоето просветление, че съществуват такива системи?

Потребителски аватар
jordj
потребител
потребител
Мнения: 1190
Регистриран: 27 юни 2005, 22:10
Модел на автомобила: Форд Фокус МК2 1,6tdci
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Вашият автомобил се нуждае от тази екстра за фаровете

Мнение от jordj » 03 окт 2012, 21:44

Трийте Всичко ,никнейма и там подобни. *banned*

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта