Фокус2, как да подкрам дистанционното на централното?

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
expl0de
потребител
потребител
Мнения: 170
Регистриран: 28 яну 2009, 13:47
Модел на автомобила: 2006 Focus 1.6i
Status: Извън линия

Фокус2, как да подкрам дистанционното на централното?

Мнение от expl0de » 04 мар 2013, 15:37

Здравейте, още като купих колата беше с аларма и дистанционното на ключа не работеше. Самото централно си работи, като заключвам и отключвам през ключалката на шофьорската врата. Качвам снимка как изглежда самият ключ и дистанционното на алармата. Казаха ми, че е слагана в Мото Пфое при закупуването и оттам още не са е работели копчетата на ключа(до колко е така нямам идея). Смених батерията на ключа и пробвах процедурата по обучаване. Самата кола влиза в режим на обучаване, но когато трябва да се натисне копче на ключа не го разпознава. Или не ми работи предавателя на дистанционното, или приемника в колата не работи/е изключен. Алармата също ме дразни, че хваща от 5 метра, а понякога като се запъне и трябва да отида точно до вратата, за да заключи. Батериите са сменени.
Сега в общи линии ако има някой с такава аларма да каже какъв е обхватът при него и работи ли му ключът. И да ми препоръчате човек в Пловдив, разбиращ от фордове да погледне централното и евентуално да се увеличи обхвата на алармата.
Прикачени файлове
2013-03-04 15.18.15а.jpg

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта