Проблем с централно на Форд Фокус!

Акумулатор. Алтернатор. Стартер. Запалителна система. Осветление и сигнализация.
niki_victory
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 07 авг 2013, 16:04
Модел на автомобила: Ford Focus
Status: Извън линия

Проблем с централно на Форд Фокус!

Мнение от niki_victory » 07 авг 2013, 16:44

Здравейте! Предварително се извинявам ако дублирам някоя тема във форума, но нямам много време да се ровя! Така, преди 4 месеца си купих Форд Фокус tddi 2000г. Още при огледа забелязах, че централното не работи. Не съм слагал аларма и не знам дали има фабрична(има една лампичка над CD-то която мига червено постоянно). Проблема се състои в това, че: 1во-не се заключва с копченцата, които са на ключа(мислех, че е от батерията, смених я и пак не стана); 2ро-при отключване от вратите централното си работи когато поиска, най-вече когато колата е на слънце или е много топло. Понякога работи когато я отключа от лявата врата, а понякога само от дясната. Също се е случвало да отключа колата от шофьорската врата и след 4/5 сек да активира централното. Когато колата е на сянка или е по хладно, няма шанс да работи. Надявам се да ми помогнете с някой съвет! Благодаря предварително! Ааа имам още 1 въпрос :D На капака на багажника от лявата страна има надпис "EFE", който незнам какво означава, някой ако е запознат ще съм му благодарен да ме светне!

Потребителски аватар
kimi666
потребител
потребител
Мнения: 197
Регистриран: 29 фев 2012, 17:14
Модел на автомобила: ford focus 1.8 i, ghia , kombi 99г. GI Romano
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Проблем с централно на Форд Фокус!

Мнение от kimi666 » 08 авг 2013, 00:41

Според мен трябва да се свалят корите на вратите, да се почистят машинките и да се прегледат кабелите. А ключа трябва да се обучи наново.

Отговори

Върни се в “ЕЛ. ИНСТАЛАЦИЯ и ОБОРУДВАНЕ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта