халогени за FOCUS

Отговори
allkill
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 12 авг 2007, 22:59
Модел на автомобила: Ford Focus
Местоположение: razgrad
Status: Извън линия

халогени за FOCUS

Мнение от allkill » 12 окт 2007, 14:54

здр.не знам дали тука е мястото, проблема е следния.купих си халогени 40лв бр. смъкнах маската да си сложа и няма как да ги прехвана.ако някой може да ми отговоти как по точно се хващат и какво ми трябва за това.балгодаря ви!!
gaz do dupka

Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от debug » 12 окт 2007, 15:28

Трябват ти съответните щипки, май само от Мото Пфое можеш да ги купиш и сигурно струват два пъти повече от халогените ти... Ако разбира се халогените, които си купил са "оригинални", т.е. предназначени за оригиналните места в бронята. Пусни една снимка на халогените и бронята, ще е от полза. Другото, за което се сещам, е че би трябвало да имаш прекарана инсталация за халогени, но конекторите са някъде нагоре по кабелните снопове (отвътре около радиатора), увити са с тиксо към кабелите. За да работи тая инсталация обаче трябва да смениш и ключа за фаровете с такъв с позиция за халогени.
Изображение

Изображение

allkill
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 12 авг 2007, 22:59
Модел на автомобила: Ford Focus
Местоположение: razgrad
Status: Извън линия

Re: халогени за FOCUS

Мнение от allkill » 15 окт 2007, 10:03

Благодаря ти.Като се прибера и веднага ще ги снимам и ще ги пратя.Значи питах на МОТО - ПФОЕ и се оказа че има такива и са по 60лв. бр. здраво дерат кожи.Сигурно и ключа за форовете ще е мн скъп.Дали няма някъде по евтини дори и втора употреба. Ако няко знае каде мога да си ги намеря да ми каже.
Благодаря!!
gaz do dupka

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта