Питане за ФАРОВЕ на МК1

Отговори
Потребителски аватар
b2d
потребител
потребител
Мнения: 527
Регистриран: 25 мар 2007, 19:19
Модел на автомобила: Мондео 2.0 / 2002
Местоположение: гр.София
Status: Извън линия

Питане за ФАРОВЕ на МК1

Мнение от b2d » 20 ное 2007, 19:15

Някой беше повдигнал тема за кристални фарове ама нещо нямаше развитие... Да попитам някой, някъде мяркал ли е нещо или :?: Да попитам и друго от къд емога да си взема КРИСТАЛНО БЯЛИ ПРОЗРАЧНИ бленди за фаровете, че видях един колега с Мондео чаках го да го офферирам да му ги купя ама не се появи. А с ксенона светлинния поток е малко разпръснат без... И сигурно пречи. Помогнете за общото благо пък после всички ще му се радвате. След 10-дни мисля, че ще е готов за показ звяра... Вече на няколко пъти ме питат каква марка е макар, че може да се познае от нас (форд клуба) но определенно всичко му седи доста добре!

Потребителски аватар
jojo
потребител
потребител
Мнения: 610
Регистриран: 21 фев 2007, 14:55
Модел на автомобила: sierra
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Мнение от jojo » 20 ное 2007, 23:27

преди доста време на руския пазар имаше тунинг маг.,а и преди в автомия бях виждал но бяха за модела от 98г,цена не мога да кажа ,но там бях мярнал подобни аксесоари.На илиенци ходил ли си ,там може и да изнамериш нещо подобно.успех ако видя някъде ще казвам
винаги за каквото и да си говорим,знай че става дума за пари

Потребителски аватар
b2d
потребител
потребител
Мнения: 527
Регистриран: 25 мар 2007, 19:19
Модел на автомобила: Мондео 2.0 / 2002
Местоположение: гр.София
Status: Извън линия

Мнение от b2d » 22 ное 2007, 02:28

В Илиенци не съм ходил но там ме съмнява. А в мото-пфое имат само едната бленда др. с поръчка и 30дни. Искам някой да ми каже, ако ги е мяркал някъде налични да мога да си ги взема и ориентировачни цени. Но в мото-пфое мисля, че 2-те са около 40-50лв. Мерси предварително... А някакъв тел на този магазин да се намира :?:

Aди де... толкоз ли никой не е купувал бленди за Монито си... Те вярно повечето ги свалят ама то потока е смях без тях... за това са предвидени, та ще ви кажа един тарикатлък за освежаването им. А именно оставяте ги в съд с белина за 30мин. и после ще видите, че са доста по-добре изглеждащи (бяли). Но аз искам кристално бяли да са... Та за това, ако някой е купувал от различно място от МП да свирка от къде и за колко.

Потребителски аватар
b2d
потребител
потребител
Мнения: 527
Регистриран: 25 мар 2007, 19:19
Модел на автомобила: Мондео 2.0 / 2002
Местоположение: гр.София
Status: Извън линия

Мнение от b2d » 23 ное 2007, 16:13

*00139*

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта