Решетка Mondeo Ghia MK1

Отговори
Biso77
потребител
потребител
Мнения: 155
Регистриран: 08 мар 2010, 23:16
Модел на автомобила: Ford Mondeo МК 1-1.8 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от Biso77 » 11 юни 2011, 10:12

http://alfa.kachi-snimka.info/images/bfi1307775829z.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1307775975h.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Здравейте колеги,
Моля за вашето мнение,коя от двете решетки ви харесва повече.Питам за вашето мнение,тъй като имам известни колебания и в определени моменти ми харесва повече тази от Ghia,друг път ми изглежда малко,като чели не е негова.Моето е със стандартна решетка,като на синьото Мондео,но имам възможност да му сложа от Ghia.

P.S. Бих искал също да дадете мнение и за оригиналните махагонови елементи за МК1.Забелязвам,че оригинално са комбинирани с не много шарени тапицерии на седалките,та харесвате или не?

Потребителски аватар
LDK Design
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 10 май 2011, 21:38
Модел на автомобила: Mondeo MK1
Status: Извън линия

Re: Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от LDK Design » 15 юни 2011, 14:51

Тази от Ghia на мен повече ми харесва,но примерно ако се направи лайсната черна иначе такъв "кич" не

Biso77
потребител
потребител
Мнения: 155
Регистриран: 08 мар 2010, 23:16
Модел на автомобила: Ford Mondeo МК 1-1.8 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от Biso77 » 22 юни 2011, 18:52

LDK Design написа:Тази от Ghia на мен повече ми харесва,но примерно ако се направи лайсната черна иначе такъв "кич" не

Сега като се замисля има нещо,което стои не естествено и то е никел.лайсната, за която говориш,иначе по-отворената Ghia решетка, създава по-агресивен вид.
Айде ,колеги не се притеснявайте да давате мнение,въпреки ,че всичко е въпрос на вкус.

Потребителски аватар
multity
потребител
потребител
Мнения: 21
Регистриран: 05 мар 2010, 15:50
Модел на автомобила: Ford Mondeo 94" Hatchback
Status: Извън линия

Re: Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от multity » 22 юни 2011, 19:59

Ghia-та лично според мен стои по-добре. Просто обичам по чистия дизайн. От къде мога да си намеря такава ? И долу горе колко пари ? :)

Biso77
потребител
потребител
Мнения: 155
Регистриран: 08 мар 2010, 23:16
Модел на автомобила: Ford Mondeo МК 1-1.8 16v
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от Biso77 » 23 юни 2011, 23:08

От Ghia на части.Мисля около 20 лв.

Потребителски аватар
LDK Design
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 10 май 2011, 21:38
Модел на автомобила: Mondeo MK1
Status: Извън линия

Re: Решетка Mondeo Ghia MK1

Мнение от LDK Design » 08 юли 2011, 19:11

ето снимка от нета с черна лайсна

http://www.mondeoownersgermany.de/image ... ns/4-g.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта