БРОНИ MONDEO ST

Отговори
Потребителски аватар
kriki
потребител
потребител
Мнения: 492
Регистриран: 18 ное 2008, 00:32
Модел на автомобила: Mondeo МК2 97г. 1.6 Zetec
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

БРОНИ MONDEO ST

Мнение от kriki » 11 дек 2008, 02:04

Здравейте, както повечето колеги тук и аз искам автомобилът ми да изглежда възможно най-добре, след далго мислене най на края си харесах брони и прагове от мондео ST но където и да попитам за тях ме гледат като трактор :shock: и ме пращат в МП по ринцип гледам да си пазаря оригинални части ама 1600 лв. за предна броня (комплект с халгени, мрежички капачета и всичко към нея ), а като прибвим и задната и праговете, евентуално и решетка :( :( :( :( :( :( :( :( стават повече отколкото струва колата. Питах в няколко тунинг магазина, но нищо оказва се че за тази кола май няма почти нищо.Та въпросът ми е някой знае ли от къде мога да намеря такива елементи.


Целта ми е да се получи нещо съвсем семпло и ненатрапчиво точно каквото е на гореспоменатия модел но със сигурност няма да е с оригинални части, а за втора употреба не се и надявам за сега съм виждал само едно такова мондео на живо.Поръчкови лети от стъклопласт не желая. Ще съм благодарен ако някой има информация по въпроса

JoroMondeoto1
потребител
потребител
Мнения: 48
Регистриран: 20 апр 2007, 14:15
Модел на автомобила: Mondeo
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от JoroMondeoto1 » 13 дек 2008, 01:35

Здрасти ето да видиш мойто ST http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=39&t=9661пълен фабричен тунинг както е излязло от завода....притежавам го от 2 години за сега житов и здраве нямам инциденти с него само преди време едно куче ударих и спуках леко бронята, тя е като чисто нова сега с изключение на халогените които се счупиха и НИКОИ не може да ми достави или намери от никъде обърнах целия НЕТ и всички познати които вкарват коли няма и няма.......така че просто ако търсиш нещо оригинално за ST, не искам да те разочаровам, но е адски трудно.

Потребителски аватар
kriki
потребител
потребител
Мнения: 492
Регистриран: 18 ное 2008, 00:32
Модел на автомобила: Mondeo МК2 97г. 1.6 Zetec
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от kriki » 13 дек 2008, 17:34

Браво колега наистина е голям красавец :P дано го караш все така безаварийно изглежда точно така както желая да стане и моето ама май само с желанието ще си остана като гледам :(:

Потребителски аватар
kriki
потребител
потребител
Мнения: 492
Регистриран: 18 ное 2008, 00:32
Модел на автомобила: Mondeo МК2 97г. 1.6 Zetec
Местоположение: Стара Загора
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от kriki » 09 яну 2010, 21:53

Абе :censur: в тая държава никой ли не е чувал за Mondeo ST

Потребителски аватар
methodboy
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 13 юни 2006, 00:22
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 D TCI '94 CLX; Mondeo 2.0 DOCH 16V GHIA; Cougar 2.0 DOCH 16V, Jeep Cherokee '99 2.5TD Limited
Местоположение: Варна, Разград, София и Лондон
Контакти:
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от methodboy » 10 яну 2010, 23:46

Ето ти като токлова искаш:
http://cgi.ebay.co.uk/FORD-MONDEO-MK2-S ... 342wt_1165" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Това ти е цената плюс 15-20 паунда до България и 25 за моя човек в Англия който ще я поръча и изпрати.
Другите неща също могат да се намерят. Ти си на ход.



А и на колегата някой си е поиграл с мондеото. Няма дизел и ST в едно при мондео МК1 и МК2. За МК3 не мога да кажа.

Хайде още малко:
http://cgi.ebay.co.uk/ford-mondeo-st24- ... 500wt_1182" onclick="window.open(this.href);return false;
Тая е по евтинка.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
TED
потребител
потребител
Мнения: 304
Регистриран: 30 ное 2004, 23:31
Модел на автомобила: Ford Mondeo 1.8 '94
Ford Cougar 2.5 '00
Ford Mustang GT '07
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от TED » 11 яну 2010, 00:45

Ами аз бях писал да разфасоваме едно мондео ST200 в "Други" ама никой не реагира... То и обявата изчезна... Ама нищо, на мен двигател от ST200 или ST220 ми трябва, ще си намеря...
"Здравият разум е колекция от предрасъдъци, събрана до 18-годишна възраст."
А. Айнщайн

Ford Mondeo 1.8 16V MK1 '94
Ford Cougar 2.5 v6 '00
Ford Mustang GT '06

Потребителски аватар
methodboy
потребител
потребител
Мнения: 553
Регистриран: 13 юни 2006, 00:22
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 D TCI '94 CLX; Mondeo 2.0 DOCH 16V GHIA; Cougar 2.0 DOCH 16V, Jeep Cherokee '99 2.5TD Limited
Местоположение: Варна, Разград, София и Лондон
Контакти:
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от methodboy » 11 яну 2010, 09:00

TED написа:Ами аз бях писал да разфасоваме едно мондео ST200 в "Други" ама никой не реагира... То и обявата изчезна... Ама нищо, на мен двигател от ST200 или ST220 ми трябва, ще си намеря...

Ти си фен! За теб знаем. :P
ИзображениеИзображениеИзображение

T punchev
потребител
потребител
Мнения: 427
Регистриран: 06 ное 2005, 18:55
Модел на автомобила: Mondeo 2.0 Zetec ST
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от T punchev » 15 яну 2010, 19:01

Колеги в "Ем комплект 33" има такива брони,не са оригинални,но са не лоши реплики,предната е 390 лв ако не се лъжа,а задната е към 200 !Моита кола е със ST tuning,но предната броня ми е счупена и съм проверявал, в мото фое цената е към 850 лв за предна брня :shock:

condoma
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 01 авг 2012, 22:15
Модел на автомобила: FORD MONDEO MK3
Status: Извън линия

Re: БРОНИ MONDEO ST

Мнение от condoma » 03 авг 2012, 01:12

:roll: Може ли някой да ме уреди с ST 220 броний , прагове , решетка и спойлерчето на задната врата 8) частите са за ФОРД МОНДЕО МК3 КОМБИ :P

АКО НЯКОЙ МИ НАМЕРИ ЩЕ ГО ПОМОЛЯ ДА МИ ЗВЪННЕ НА ТЕЛЕФОН : 0898550446

ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН ДА МУ СЕ ОТПЛЪТЯ НЯКАК СИ! >:D<:

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта