Неон в купето свързан с баса

Потребителски аватар
MSIliev
потребител
потребител
Мнения: 52
Регистриран: 23 апр 2009, 22:29
Модел на автомобила: Ford Escord MK7 1.8 TD 66 kw,Ford Mondeo MK2 1.8 TD 66 kw
Местоположение: Pleven
Status: Извън линия

Re: Неон в купето свързан с баса

Мнение от MSIliev » 05 сеп 2009, 13:24

icooo0 написа:само не ми е ясно защо си мислите че напрежението кум колоните е 12 волта :D :D :D
Не е важно напрежението а ампеража в случая,защото диодите могат да работят и на 220 волта
Не е луд този който взема,а е луд този който дава
Изображение

LEK FORD
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 13 сеп 2009, 19:57
Модел на автомобила: orion
Status: Извън линия

Re: Неон в купето свързан с баса

Мнение от LEK FORD » 13 сеп 2009, 22:59

Смятам да правя това,но по-голямо за да ми обрамчи баса.Купих си задотовката,но все не остава време. :( http://video.google.com/videoplay?docid ... Eyes+Video#" onclick="window.open(this.href);return false;

iebree
потребител
потребител
Мнения: 5
Регистриран: 02 юли 2010, 12:05
Модел на автомобила: SIERRA CVH
Status: Извън линия

Re: Неон в купето свързан с баса

Мнение от iebree » 22 сеп 2010, 09:38

Sparky написа:да знам ги тези неони ама мене ме интересува тези диоди от 2 волта как да направя че да не изгарят до сега разбрах че ми тряа съпротивление тея тръби ще ги туря под педалите отдоло ама интересува ме тва тея диодчета като ги свържа с баса да не изгарят :0
Приятел ако крайното ти стъпало е транзисторно то няма да 12 волта а може би 30-40 свързваш един резистор паралелно и преди него един последувателно с единия му ограничаваш тока а с другия го ограничаваш по напрежение

Потребителски аватар
nuHaKoJIaga
потребител
потребител
Мнения: 64
Регистриран: 16 апр 2009, 17:45
Модел на автомобила: Форд Фокус 2001 1.8 tdci 141к.с. 350 Nm
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Неон в купето свързан с баса

Мнение от nuHaKoJIaga » 28 сеп 2010, 21:11

Преди време си купих ето това. Тъй като ми се счупиха и 2та компютърни неона, които имах, реших да си ползвам лампичките от комплекта. Те са с лепенки, та ги залепих на пищялките, а самият модул за звука съм го залепил за кората от долната страна. Като цяло си се получава добър ефект, но предполагам, че има нещо като шоков датчик и да кажем дори да няма бас някоя песен, пак светка на определени тонове. При мен примерно докато не свири песен, но е пуснато радиото(понеже съм вързал лампичките към него), лампите светят по тракането на фиестата :lol: :lol: . Можеш да намаляш и чувствителността на модула.

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта