Интериор (Преработка на километраж-Фиеста 93г)

Отговори
Потребителски аватар
mitio
потребител
потребител
Мнения: 99
Регистриран: 11 окт 2005, 12:01
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.1Mi '93
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Интериор (Преработка на километраж-Фиеста 93г)

Мнение от mitio » 09 мар 2006, 19:57

Здравейте колеги, искам да ви се похваля с мойто ново преработено табло. С много големи благодарности към дизайнерското студиото на Xtuners и по-специално на Калоян :)
За съжаление снимките които сега ще ви покажа не са чак с такова хубаво качество и се различава малко с действителното качество на таблото ;). A и все още на тез' снимки е в процес на изпипване на детайлите ;). Този петък го чакам с нетърпение да го сложим в фиестата :P . Като имам повече снимки ще пратя, а скоро щe има и стъпка по стъпка, как е направено таблото на сайта им : http://www.xtuners.com

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
cossy
потребител
потребител
Мнения: 4564
Регистриран: 22 яну 2005, 22:20
Модел на автомобила: Ескорт 1.6 -> 2.0 16V
Status: Извън линия

Мнение от cossy » 09 мар 2006, 20:07

Красота! Само може би стрелките трябва да са червени :roll: Въпрос на личен избор и вкус :D но ще се открояват повече :?
Изображение

_SLiThER_
Status: Извън линия

Мнение от _SLiThER_ » 09 мар 2006, 20:17

супер е :x: какви пари ти излезе ако не е тайна

Потребителски аватар
mitio
потребител
потребител
Мнения: 99
Регистриран: 11 окт 2005, 12:01
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.1Mi '93
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Мнение от mitio » 09 мар 2006, 20:30

По въпроса за стреклите, трябваше да се направи компромис :?.
Тъй като таблото стандартно свети отпред зелено и беше преработено да свети отзад. Но проблема беше, че стрелките нямаше как да се направят да светят отзад :(, иначе първоначално желаех да са червени. А сега ако се сложат червени, вечерно време няма да се виждат и за това решихме да са бели. Само да уточня, че на живо стрелките се виждат по-добре, отколкото на снимките тук!.

А по въпроса за парите, това зависи от сложността на изработка на таблото разбирасе, пък и аз още не съм го получил. Писах, че в петък ще го слегаме за проба и вече ако всичко е ок - трябва да стъпи на 150лв :roll: ( да знаете си заслужава - бая играчка си е пък и наистина става много добре )

xtuners
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 15 яну 2006, 00:30
Модел на автомобила: 306
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от xtuners » 10 мар 2006, 21:12

Митко поздрави от мен! имам да довърша едно друго табло и после ще пусна снимки от процеса на работа при твоето ....а може и да се видим на някоя среща , за да го снимам в завършен вид! айде до скоро!
http://www.xtuners.com" onclick="window.open(this.href);return false; - Дизайнерско Студио Xtuners
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
mitio
потребител
потребител
Мнения: 99
Регистриран: 11 окт 2005, 12:01
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.1Mi '93
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Мнение от mitio » 13 мар 2006, 22:02

Момчета, ето да видите как е направено таблото ми - стъпка по стъпка
линк : http://www.xtuners.com/fiesta.htm
Сега вече монтирано седи супер :)

Потребителски аватар
поната
потребител
потребител
Мнения: 102
Регистриран: 17 сеп 2005, 17:48
Модел на автомобила: Fiesta 1.3mi94. Форд торнео-транзит 07 Tdci 130hp. Яде спортни хонди за закуска, вечер кот има.
Местоположение: Burgas
Status: Извън линия

Мнение от поната » 29 мар 2006, 20:58

Митио, абе искам да видя как го беше направил таблото ама нещо не се отваря линка мноо яко е станоло. виш дали неможеш да ги качиш и малко напътсвия по темата. Мерси предварително. :wink:
колата ми служи, не аз на нея
Изображение

Потребителски аватар
mitio
потребител
потребител
Мнения: 99
Регистриран: 11 окт 2005, 12:01
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.1Mi '93
Местоположение: Sofia
Status: Извън линия

Мнение от mitio » 01 апр 2006, 14:35

Хмм, ми аз сега го тествах линка и си работи както трябва! То там му правиха ъпдайт на сайта и по едно време не работеше. Но сега като гледам всичко си е ок. Ако имаш конкретни въпроси по таблото питай. Иначе на въпросния линк, е разяснено как е направено таблото :).

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта