ксенон

Отговори
totevn
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 18 ное 2008, 17:06
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

ксенон

Мнение от totevn » 15 дек 2009, 17:32

Здравейте,искам да попитам за мнението на тези който имам ксенон на форд фокус 2000г и ако е възможно да видя някои снимки ,ще са ми от полза.Благодаря предварително

Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Re: ксенон

Мнение от debug » 16 дек 2009, 19:47

Ето на моя - свети супер, прожекторите са биксенон (къси и дълги в едно), допълнителната крушка отвътре е за присветване и дълги (добавя се към прожектора, който пък на дълги свети по-високо). 4300К, не съм правил нощни снимки.
Изображение Изображение
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
PcMan
потребител
потребител
Мнения: 1155
Регистриран: 29 яну 2009, 19:00
Модел на автомобила: Ford Focus '01 1.8TDdi 90hp pre-face ниво Zetec
Ford Sierra '90 1.6i CVH 80hp последен face ниво CLX
Местоположение: Ловеч
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ксенон

Мнение от PcMan » 13 яну 2010, 12:55

И аз съм със би-ксенон 4200. Слаган при предния собственик и трябва да проверя коя марка е - ще пиша.
Ще направя снимки тези дни като карам вечер (Но ще са пред блока или из града вероятно не на пълна тъмнина, каквато трудно се намира из София). В краен случай пред нас. Не са сменяни целите фарове с такива като на колегата debug, или поне на външен вид са като нормалните. Не заслепяват и не светят на всички посоки - дори лично съм карал с чужда кола срещу моята в реална обстановка за да се уверя :P Така че може и нещо да е сменяно - ще питам :D
Светят невероятно, наложих ги със сиерата 1 до друга, която е много запазена и е с халогенките - резултата беше потресаващ, и много им се радвам. И панорамни светодиоди за габаритните вършат страхотна и красива работа (белички отново). :mrgreen:
Изображение ИзображениеИзображение My blood runs blue

Отговори

Върни се в “Визуален тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта