Focus mk2 - Проблем със CD Player-a

Отговори
superkeca
потребител
потребител
Мнения: 6
Регистриран: 28 юли 2013, 15:23
Модел на автомобила: Ford Focus 1.6
Status: Извън линия

Focus mk2 - Проблем със CD Player-a

Мнение от superkeca » 13 юни 2016, 23:26

Добър вечер на всички колеги в този късен час :mrgreen:
От доста време има един проблем с радиото на семейния фокусник и сега след като колата ще се ползва и от моя чест ( след като наскоро станах шофьор ), реших да попитам дали някой се е сблъсквал с проблем като този, а именно когато колата е изгасена радиото работи нормално, станциите си ги намира - няма проблем. Но включиш ли на контакт - започват едни силни смущения, прекъсвания и изгубва повечето станции, остават да речем
1-2, който се излъчват най-силно в града. Колата се кара главно в малък град, в по-големите градове си намира станциите и там също работи нормално. А в нашия град в други коли не съм наблюдавал този проблем, та не вярвам да е нещо от самите станции ( все пак при изгасен двигател си ги намира ).
http://s1130.photobucket.com/user/stone ... 2.jpg.html - ето точно такъв е плейъра. Ще съм много благодарен ако някой разбиращ се отзове.
Впрочем сега се сетих, че преди време сме сменяли антената отгоре на тавана, но промяна нямаше.

Sa6ster
потребител
потребител
Мнения: 47
Регистриран: 29 май 2015, 21:49
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Focus mk2 - Проблем със CD Player-a

Мнение от Sa6ster » 28 юни 2016, 09:43

Аз до колкото успях да прочета по темата - това е признак на заминаващо си радио- или по-точно някой кондензатор е заминал и трябва да се отвори и смени/презапои.

Поздрави.

Отговори

Върни се в “Аудио и мултимедия”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта