Проблем с радио "форд 4500"

Отговори
speedevolution
потребител
потребител
Мнения: 12
Регистриран: 30 ное 2012, 13:09
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Проблем с радио "форд 4500"

Мнение от speedevolution » 22 ное 2016, 17:12

Здравейте! Имам един проблем, който се появи от може би месец назад, но вече идва зима и въпреки, че не се е отразил, се притеснявам. Имам фиеста mk6 1.4 tdci с оригиналното й радио (4500). До сега никога не съм имал проблеми с радиото, колата е в мен от около 3 години, но от месец насам, започва да полудява!!! Включва се когато си поиска, като дам на контакт се включва само (и преди беше така), като върна от контакт се изключва (и това също беше така), но след това... може да мине само час, два, пет, десет - го намирам включено и работещо при заключен автомобил, с две думи се включва само! Имате ли идеи от какво може да е и как да го оправя?
Опитах с това да разкача акумулатора за 5 минутки, след това въведох кода и уж се оправи, но след няколко дена пак започна да маргазува.
Дразнещо и досадно е, трябва да му ставам роб и да го следя постоянно.. кажете, ако имате идеи от какво може да е и как да се оправи.
Копчето ми за пускане/усилване сякаш има две позиции, едно такова разтегливо е, не знам дали моето е бъгнато или е така попринцип, пробвах и да го включа след махане от контакт и изключа, след това... пак го намерих работещо! Идва зима и е неприятно.. ще се радвам, ако някой ми помогне!

Отговори

Върни се в “Аудио и мултимедия”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта