продавам форд мондео комби джия мк2 1.8тд 90 к.с 1998година

обяви за продажба на автомобили с марка Форд
Правила на форума
В този раздел има специални ПРАВИЛА, спазвайте ги, за да не се налага намеса на модераторите.
Потребителски аватар
bobilopovvd
потребител
потребител
Мнения: 26
Регистриран: 23 юни 2011, 08:47
Модел на автомобила: ForD Mondeo 1.8 TDI 1998г.
Местоположение: София
Status: Извън линия

продавам форд мондео комби джия мк2 1.8тд 90 к.с 1998година

Мнение от bobilopovvd » 30 юли 2016, 08:36

здравейте колеги, мондеото е комби - 1,8 тд 1998г 90 к.с. и е на 196 000 км. ниво на оборудване - джия. глезотиите който има са : халогени, система за измиване на фарове, подгрев на предно задно стъкло, подгрев на странични огледала, подгрев и на двете предни седалки. шофьорската седалка е електрическа.регулируем волан, управление на радиото от волана, има работещ климатроник, парното също работи.предни и задни дискови спирачки.абс отпред и от зад. опитвам се да изброя всичките екстри на джията но може да изпускам някоя. какво съм правил/сменял по колата: ангренаж пистов ремък и ролки преди около 13 000 км. масло и филтри преди 200 км. шлайфане на предни и задни дискове, нови накладки от зад.сменен лагер-главина (с чисто нов) от зад от дясно.нова водна помпа.сменен праг от шофьорската страна (в следствие на лек удар в задната врата). сменил съм повечето крушки в купето с диодни (казвам повечето защото са много в купето, и са заменение тези който се ползват).затъмнени странични задни стъкла. неща за отремонтирване към днешна дата: предните амортесьори са си тръгнали. свети ми лампата за абс-а предполагам че е някой датчик но трябва да се провери кои е точно. машинката за централното на шофьорската врата не работи ( 4 машинки купувам всичките различни и никоя не става, който се е сблусквал с проблема ме разбира) доста части съм сменял по ходавата част но винаги може и още.ръчната също не работи. цена 2000 лв
Прикачени файлове
14.jpg
12.jpg
10.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg

Отговори

Върни се в “Автомобили”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта