Ford Focus Седан 1.8Tddi

обяви за продажба на автомобили с марка Форд
Правила на форума
В този раздел има специални ПРАВИЛА, спазвайте ги, за да не се налага намеса на модераторите.
vaniot0
потребител
потребител
Мнения: 10
Регистриран: 09 дек 2014, 15:44
Модел на автомобила: Focus 1.8TDDI
Status: Извън линия

Ford Focus Седан 1.8Tddi

Мнение от vaniot0 » 28 фев 2017, 08:33

Здравейте колеги,
дойде момента в който ще се разделям с бялата си лястовица. Колата съм си я докарал от Австрия, там е била собственост на общината и по-точно тези дето слагат скоби на колите. На реални 158 хиляди км е (може да се проверят, където поиска клиента), като се кара само с масло репсол, което излиза по каталог за този модел. Не съм пестил нито един лев по колата и тя ми служеше вярно 3 години. Има гражданска, каско и преглед за цялата година, като гражданската и каското са ми разсрочени на вноски. Много е икономична в София градско с нормално каране лятото ми дава 6,5 л. , а тази зима ми даваше 7л. Има печка на вебасто, която като се включи загрява водата на мотора и купето и харчи 300 грама на час. В колата съм сложил допълнително музика, която беше монтирана в Авител и е сложена перфектно и свири страхотно (пичовете само за монтаж взеха 250лв.). Затъмнил съм задните прозорци с 3М фолио и лятото е перфектно. Монтирал съм и би-ксенон Х4, не знам дали е хубава марка или не, но свети много добре вечер. Допълнително съм купувал лети джанти 16" с летни гуми, които ще дам към колата. Който, я вземе няма да съжалява наистина е страхотна кола. Цената, която обявявам тук е 3850 лв, защото предпочитам някой от форума, който ще се грижи добре за нея да я вземе. (в мобиле ще я пусна на 4).
https://www.dropbox.com/sh/8z9mpb90c09r ... -xPGa?dl=0
За връзка с мен:
0885276260- Иван.

Отговори

Върни се в “Автомобили”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта