Калъфчета за волан от изкуствена кожа за пришиване

обяви за продажба на аксесоари и консумативи
Правила на форума
В този раздел има специални ПРАВИЛА, спазвайте ги, за да не се налага намеса на модераторите.
speedevolution
потребител
потребител
Мнения: 12
Регистриран: 30 ное 2012, 13:09
Модел на автомобила: focus
Status: Извън линия

Калъфчета за волан от изкуствена кожа за пришиване

Мнение от speedevolution » 13 апр 2017, 09:40

Здравейте, колеги! Пускам за продажба следните калъфчета, може да представляват интерес за някои от вас. Става въпрос за калъфчета за волан, които се пришиват, материалът от който са направени е PU (изкуствена) кожа, която е достатъчно мека и износоустойчива, дори приятна на допир - качеството им като цяло е добро, поне за мен са се доказали с времето. Подходящи са за повечето волани на нашите автомобили, най - масовият размер са - S и М (36-38см. диаметър на волана). (около ~1070 x 105мм~).Продават се в комплект калъфче + игла и конец в съответния цвят. Имам 3 различни разцветки и постепенно намаляващи количества за желаещите от вас. Налични са: черно с червен шеф, черно с черен шеф, сиво със сив шеф. (за момента черно-черните свършиха).

За самия шев мога да кажа, че изглежда доста професионално и е може би най - популярния и красив шев, който се използва. Не е толкова трудно да се направи, тъй като на самата кожа има шев, по който се водиш с иглата. Идеята е непрофесионалист да си го направи сам, почти като професионалист. Измислено е що годе добре и качеството не е никак лошо. Нужни са някаква начална доза сръчност и малко търпение - смятам, че всеки ще се справи.
Лично за мен малко по специфично е мястото около лъчите на волана - давам го като насока. Има доста клипове в интернет, където е показано, ще ги прикача по - долу за желаещите.

Освен качеството и това, че радват окото, ще си позволя да добавя мнението ми по някои опорни точки за тях:
- първо краищата му са обърнати, и при срещането си, не се разминават и наслагват и се получава права и хубава линия
- второ шитата линия наистина много помага да не се изкриви шева и става поне три пъти по-бързо от такъв калъф без шеф
- трето - изкуствената кожа е доста по-разтеглива от естествената, много по-лесно се работи и ляга на волана.
- четвърто - има подплата и самият волан изглежда по-дебел и удобен след поставянето на калъфа.
Aко има други въпроси или пък желаещи да закупят - оставам насреща!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Клипове за начина на пришиване:
https://www.youtube.com/watch?v=nnEh2_4gzh4
https://www.youtube.com/watch?v=WjqJMHldEvI
https://www.youtube.com/watch?v=wvi0j8AAqI8

Цената, на която ги предлагам е 14 лева.
Изпращам до всяка точка на страната до офис на Еконт с отстъпка, преглед и тест!
За връзка: В темата, ЛС, тел. Нула осем осем 5 пет 7 нула нула 3 три.

Отговори

Върни се в “Аксесоари и консумативи”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта