Гасне по време на движение

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
bani70
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 05 сеп 2016, 11:48
Местоположение: Свищов
Status: Извън линия

Гасне по време на движение

Мнение от bani70 » 18 яну 2017, 20:22

Колата е Форд Фокус 1.8 тдди 2001г. на ход гасне,като светва лампата на подгрева след като върна ключа на нула пали като бензинова и почна да зачестява това гаснене и на 1ва на диагностиката ми излезе гнп-няма впръскване датчик колянов вал и генератор,пробвахме с туба дирекно към помпата работи почистихме сонда и смяна горивен филтър.проблема продължи но по на рядко на 50,60 километра не съм ходил втори път на диагностика мн.сняг и кофти време някой ако има идей ще съм му благодарен

bani70
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 05 сеп 2016, 11:48
Местоположение: Свищов
Status: Извън линия

Re: Гасне по време на движение

Мнение от bani70 » 18 яну 2017, 20:56

И другото което е че на място може да работи цял ден и държи 800 оборота а наход гасне се едно някой спира клапана за гориво

Потребителски аватар
Miri4
потребител
потребител
Мнения: 367
Регистриран: 05 май 2009, 20:42
Модел на автомобила: Focus 1.8 TDCI 2002 г. 115 к.с.
Местоположение: София
Status: Извън линия

Re: Гасне по време на движение

Мнение от Miri4 » 19 яну 2017, 14:12

bani70 написа:
18 яну 2017, 20:22
Колата е Форд Фокус 1.8 тдди 2001г. на ход гасне,като светва лампата на подгрева след като върна ключа на нула пали като бензинова и почна да зачестява това гаснене и на 1ва на диагностиката ми излезе гнп-няма впръскване датчик колянов вал и генератор,пробвахме с туба дирекно към помпата работи почистихме сонда и смяна горивен филтър.проблема продължи но по на рядко на 50,60 километра не съм ходил втори път на диагностика мн.сняг и кофти време някой ако има идей ще съм му благодарен
В българския език има т.н. препинателни знаци / точки,запетайки и др./.

bani70
потребител
потребител
Мнения: 3
Регистриран: 05 сеп 2016, 11:48
Местоположение: Свищов
Status: Извън линия

Re: Гасне по време на движение

Мнение от bani70 » 30 яну 2017, 22:38

Решен проблем: Дадох 80 лв. да ми изчистят резервоара,и проблема продължи.при диагностика грешка 1608 няма впръскване и датчик колянов вал. Та сложих бесцветен маркуч от подаващата тръба на щуцера към горивнив филтер да видя кво става,и при 3000 обората маркуча се сви. Оказа се забит отдушник,а в сервиза ми чистиха резервоара големи специалисти няма що ,ичистиха сондата и взеха парите,а нищо на лице.Дано съм помогнал на колеги със същита симптоми

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Google Adsense [Bot] и 29 госта