Ескорт-придърпва,код P0171

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Edinuser
Потребител
Потребител
Мнения: 774
Регистриран: 05 авг 2007, 16:35
Модел на автомобила: Ford Mondeo Ghia 2.0i 16v 93г.
Местоположение: Плевен
Status: Извън линия

Re: Ескорт-придърпва,код P0171

Мнение от Edinuser » 22 апр 2009, 23:04

Ами то съпротивлението е добре - но нищо не може да ти каже за това дали са намалили дебита поради налепи и боклуци в бензина, друг вариант е нещо от системата за EGR да ти прави някаква врътка.

Потребителски аватар
vargala81
потребител
потребител
Мнения: 1327
Регистриран: 06 дек 2007, 13:50
Модел на автомобила: Ford Focus 2001 г. - 1.6, 16v, 100 ps.Zetec SE Engine
Местоположение: Asenovgrad
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Ескорт-придърпва,код P0171

Мнение от vargala81 » 22 апр 2009, 23:14

Колега,спомена че на мястото на катализатора има мека връзка. Майстора където ми махна катализатора и сложи резонатор, ми каза, че задалжително се слага резонатор, понеже имал накви специялни стени които забавяли изгорелите газове и така лъжел сондата ,че има катализатор.Точно както ти си го убесняваш в по-горния пост,може би затова ти излиза на диагностиката бедна смес,а в същото време компютъра я прави богата.Според мен сложи резонатор и върни старата сонда, виж след това дали ще се появят грешките.Много е вероятно проблема да е в новата сонда,понеже е ониверсална .Аз съм със същата сонда, и мойта придърпва по някога, когато свалям от четвърта на трета без газ,иначе разхода си ми е нормален.При мен проблема може да идва и от кабели и свещи, понеже кабелите не съм ги сменял а свещите са NGK 10лв комплекта. :lol:

dj_feaqt
потребител
потребител
Мнения: 2
Регистриран: 14 апр 2009, 17:59
Модел на автомобила: ford eskort
Status: Извън линия

Re: Ескорт-придърпва,код P0171

Мнение от dj_feaqt » 27 апр 2009, 13:31

колеги на мен направо ми прекЪсва като подавам гаЗ на някоя от предавките и не мога да открия от какво е това сменял сЪм свеЩи но паяк не става и аЗ си мислех че е заминал двигателя но като чета и аЗ махнах катализатора и незнам дали е вЪзможно от това да е моя ескорт е 105 коня трябва да ускорява сериозно но той направо се спЪва сондата и нея я сменвах мап дачика и него и сЪЩото поразгледайте и моя вЪпрос ако е вазможно

а за колегата му давам гаранция, Че му предЪрпва от запушване на дюзи или инжекциона а тия датчици дето ги е барал е много лошо

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 51 госта