Страница 1 от 1
Каква марка АНГРЕНАЖЕН РЕМЪК да избера?
Публикувано: 26 юли 2006, 17:58
от kalin_kalinov
Здравейте фенове
Дойде време да сменям ангренажен ремък.Бих искал да попитам знаещите и патилите на какъв ремък да се спра като марка.До сега са ми препоръчали:Роланд,Дайко,Фленор и Бош.
Ще се радвам да получа вашето мнение.
Re: Каква марка АНГРЕНАЖЕН РЕМЪК да избера?
Публикувано: 26 юли 2006, 18:06
от paci
kalin_kalinov написа:...
Обсъждано е надълго и на ширико във форума. Има поне 4 теми само затова което питаш.
Аз пуснах нова щото никой никъде не е говорил за обтегач а и до сега не беше обсъждан Zetec-S.
Просто потърси.
Мен макар, че не ме беше интересувало смяна на ремък и ролка от форума ми се набило в главата ремък Дайко и ролка Ина.
Ти питаш само за ремък но се сменява и ролката.
Аз си взех комплект QH.
Още не съм ги сложил
Майстора зает

Публикувано: 26 юли 2006, 18:10
от kalin_kalinov
Ролките също предполагам ще сменям.На един магазин ми препоръчаха някакви -Бреда.Та сега сондирам мнения
paci:
non stop, non stop индийски коноп
клик - тва е сигурно от последните питания и глей ква тема се е получила

мноо отговори много нещо
клик
клик
Публикувано: 26 юли 2006, 18:18
от BuLLDoZeR
Gates(ремък) ми препоръчваха на няколко места, включително и майстора, който беше така любезен да ми каже, че в ремъка ми има още хляб и не беше алчен само и само да ми вземе парите. Като го видях си личеше, че е сменян и не е МоторКрафт, но пък пистовия си беше оригиналния.
Публикувано: 31 юли 2006, 17:10
от chains
На Мондито съм с Бош, а баща ми на сиерата е с Гатес /колко са добри или колко са оригинални ще се разбере след време/.
ПП: съвременната индустрия и промишления шпионаж са така дръпнали, че предполагам че като цяло реномираните марки произвеждат сходни като качество и цена продукти и избирането на конкретна марка се базира по-скоро на личните предпочитания /кой каквото е пробвал и е останал доволен пак такова си взима/, друг е въпроса доколко тези продукти на родния пазар са наистина оригинални /евентуални ментета биха могли да имат фатални последици за мотора и семейния бюджет/!