Демпфер

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
Naskoo0
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 апр 2020, 18:22
Местоположение: Plovdiv
Status: Извън линия

Демпфер

Мнение от Naskoo0 » 07 окт 2020, 17:35

Здравейте колеги фордаджий 😂😂😂 имам малко нужда от помощ!Имам фокус мк2 2005 1.6 109 коня съединителя ми е за смяна но и маховика също.Някой случайно да каже от къде и как и какво може да се намери по -евтин маховик защото с търговска отстъпка на клиент ,комплекта съединител с маховик и всичките неща ми излиза 705лв и отделно 200лв за работа и малко ме удря в бюджета ,а вярвам че може да се намери по евтин маховик защото единичната му цена е 500 лв а съединителя с помпата ми е 200лв така че ако някой нещо ще съм благодарен за помоща!За Пловдив и пловдивска област става въпрос ;) мерси отново!

Потребителски аватар
MapTo_D
потребител
потребител
Мнения: 1210
Регистриран: 01 ное 2008, 11:51
Модел на автомобила: С колелото
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Демпфер

Мнение от MapTo_D » 07 окт 2020, 17:49

За съжаление цените са такива. Едва ли ще намериш по-евтино, набързо погледнах в немския ибей и там нямаше цена под 365 евро за целия комплект /фородов+притискателен диск, маховик и лагер помпа/.

Naskoo0
потребител
потребител
Мнения: 4
Регистриран: 24 апр 2020, 18:22
Местоположение: Plovdiv
Status: Извън линия

Re: Демпфер

Мнение от Naskoo0 » 08 окт 2020, 14:34

Благодаря!Аз и аз на доста места гледах,търсих,питах ,но да за жалост са си скъпи!А за втора ръка само маховика някакво мнение да кажеш?или да не си правя труда 😁😂

Потребителски аватар
MapTo_D
потребител
потребител
Мнения: 1210
Регистриран: 01 ное 2008, 11:51
Модел на автомобила: С колелото
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Демпфер

Мнение от MapTo_D » 08 окт 2020, 15:21

Втора ръка маховик мисля, че е редно само в един случай - когато някой си е сменил комплекта на колата, след това е претърпял ПТП и започва да я продава на части, та маховика да е на 10 до 20хил км. Ако може да докаже и смяната с някакви разписки/документи още по-добре. При други условия не бих рискувал

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Google Adsense [Bot] и 44 госта