Focus 2018 дизел автоматик-мнения

Двигател. Съединител. Скоростна кутия. Главно предаване и диференциал. Мазилна уредба. Изпускателна система.
YasenMinkov
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 14 мар 2024, 10:11
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Focus 2018 дизел автоматик-мнения

Мнение от YasenMinkov » 14 мар 2024, 10:23

Здравейте!
Както се вижда съм нов във форума и моля за извинение ако темата не е за тук.
Предстои ми закупуване на нов автомобил.Държах да е бензин автоматик,но поради ограниченото предлагане се спрях в крайна сметка на 2 форда фокус дизел автоматик.И двата са 1.5 120 к.с. ,като разликата идва от годините .Единия е 2018,а другия 2016(ако искате мога да ви кача и обявите).И след това попаднах на отзивите за прословутите автоматик на Фокус Powershift и малко се поразубедих ,но реших все пак да питам първо.и сега на въпроса.Мога ли да разбера каква е ск.кутия без вин и въобще как да разбера с коя ск.кутия е?До кога и къде слага въпросния powershift?разбрах,че освен този авоматик слага и още един...някакви отзиви за него?И въобще за какво да внимавам като оглежда колата,като в момента та,и ск.кутия най-юного ме притеснявам.Благодаря ви предварително и ви желая лек ден.
П.С.Ако може и искате кажете ше ви кача обявите и на двата фокуса да ги видите и вие.

Потребителски аватар
Ozzie
потребител
потребител
Мнения: 1154
Регистриран: 06 май 2016, 21:28
Модел на автомобила: Focus Turnier MkIII facelift 1,6 TDCi 85 kW / EZ 02/15
Ex:Ford Focus C-Max 1,6 TDCi - 80 kW
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Focus 2018 дизел автоматик-мнения

Мнение от Ozzie » 14 мар 2024, 20:01

Ако им имаш VIN номерата на автомобилите, може да се провери с каква кутия са.
За проверка ползвай https://www.catcar.info/ford/?lang=en
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Отговори

Върни се в “ДВИГАТЕЛ И ТРАНСМИСИЯ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 99 госта