Среща на писта "Дракон" град Пловдив

... но може да са полезни
Потребителски аватар
RSxRacer
потребител
потребител
Мнения: 108
Регистриран: 17 сеп 2006, 19:32
Модел на автомобила: Кара Мондеото с дистанционното в ръката
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Мнение от RSxRacer » 24 фев 2007, 12:45

опитай да повярваш :D щом до Търново ходим за по едно кафе и до Силистра за по една баничка (бати баниците 60 стинки ) мен не ме бърка да мина през калояново стига да не е към 6 май защото тогава наистина не мога :(
Изображение

Потребителски аватар
desperado
потребител
потребител
Мнения: 32
Регистриран: 13 фев 2007, 12:59
Модел на автомобила: Ford Orion 1.8D
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от desperado » 24 фев 2007, 13:50

Доколкото виждам минало годишния събор е бил на 1 юни тази дата ми изглежда добре и мисля че повечето ще са свободни тогава а и се пада да е петък и така можем да се заформи едно лагерче за петък и събота.Как ви се струва колеги?

Потребителски аватар
CEC0087
Потребител
Потребител
Мнения: 660
Регистриран: 14 юли 2006, 21:44
Модел на автомобила: Ford Focus mk2 06
Ford Orion 1.4 92
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Мнение от CEC0087 » 24 фев 2007, 14:58

не е ли по добре на 2 да е защото петък по принцип е работен ден

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 24 фев 2007, 17:04

И двете дати стават стига да е с преспиване та да се заформи добър моабет, че пиене и шофиране са несъвместими.

Потребителски аватар
RSxRacer
потребител
потребител
Мнения: 108
Регистриран: 17 сеп 2006, 19:32
Модел на автомобила: Кара Мондеото с дистанционното в ръката
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Мнение от RSxRacer » 24 фев 2007, 18:37

аз съм за с двата крака че с ръцете пиша в момента :) 2-ри е по добре въпреки че аз и на първи мога но има хора дето са на работа е не като мене да мерят улиците :)
Изображение

Потребителски аватар
Set
потребител
потребител
Мнения: 397
Регистриран: 23 сеп 2005, 23:36
Модел на автомобила: Scorpio 2.0 GE '85
Местоположение: Пловдив
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Set » 26 фев 2007, 13:30

По принцип колегата е написал "обща" защото целта е да се съберем повече хора не само от Пловдив. Миналата година към края също имаше една "обща" среща на която се събрахме само десетина човека.
По принцип Калояново се намира на около 30 км от Пловдив в посока Карлово. Не е в планината но там се намира не безизвестната писта "Дракон" която ще бъде на наше разположение ако искаме да си тестваме колите или да си оргнизираме някое състезанийце. Наблизо се намира автосалон "Сарай" към който има изграден хотел с ресторант. Ще има и къде да разпънете палатки ако искате. За сега се говори за две дати или 12-13 май или 16-17 юни ако съм запомнил правилно. Но трябваше да се провери дали все пак не е ангажирана пистата по това време за някое друго мероприятие. Ще ги уточним ним въпроса с датите за да кажете все пак дали ви е удобно и да може да се организирате с идването да се съберем повече хора за да стане весело.

П.П. А и мислите ако искате да си организираме някакви състезанийца на пистата давайте предложения.
Густо майна Филибето, пред тримона п...и фраш...

Таралежа е птица упорита!?!
Не го ли ритнеш, не излита !!!

Не всичко, което има две бузи е лице...

Потребителски аватар
jlpetkov
потребител
потребител
Мнения: 729
Регистриран: 18 яну 2007, 08:59
Модел на автомобила: BMW 318ti 95'мтехник шпер; Ford Fiesta 1,6i 16V '94 АГУ
Местоположение: София, в едно гето наречено Обеля-2
Status: Извън линия

Мнение от jlpetkov » 26 фев 2007, 13:55

Set написа:Наблизо се намира автосалон "Сарай" към който има изграден хотел с ресторант.
По въпроса с хотел Сарай, ресторанта е огромен (мисля че беше за 300 или 400 човека) обаче самото хотелче е малко... 60 места май пряко сили!
Ние бяхме там преди коледа, на втора вечер на фирменото парти и едвам ни настаниха по стаите. Спяхме по трима в стая, като третия трябваше да се гърчи на разтегаем фотьол (мноо беше гаден-личен опит ;) )

Потребителски аватар
la4o
потребител
потребител
Мнения: 2269
Регистриран: 19 яну 2005, 10:59
Модел на автомобила: Mondeo '07 2.0 TDCi
Местоположение: София, център
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от la4o » 26 фев 2007, 14:00

Колеги,

Организацията на подобно нещо, не е само събирането на група хора. Има много детайли които трябва да се премислят. Днес CEC0087 ми писа на лична бележка. Иска ми се да премислим някой подробности и да почнем да го мислим в детайли, дали изобщо би могло да се случи.

Вероятно в Събота ще бъда в Пловдив. С Цецо се разбрах, че можем да се видим. Поканата важи и за всички колеги от там. Всъщност след като си уточня програмата, мога да потвърдя, дали няма да мога да присъствам направо на срещата ви в неделя.

На мен идеята ми харесва, но наистина трябва да подходим внимателно, за да не се издъним и да направим среща на 10 автомобила на цяла писта :)

Според мен реален срок за организация, подготовка, реклама и т.н на подобно събитие е до края на лятото... така че може би трябва да се прицелим в Септември?

Поздрави,
la4o

Потребителски аватар
RSxRacer
потребител
потребител
Мнения: 108
Регистриран: 17 сеп 2006, 19:32
Модел на автомобила: Кара Мондеото с дистанционното в ръката
Местоположение: Русе
Status: Извън линия

Мнение от RSxRacer » 26 фев 2007, 15:32

Мисля че Юни или Юли е по-добре преди сезона на морето и големите разходи септември е малко кофти.Ако имате нужда от помощ да се направи по-рано свиркайте с каквото мога ще помогна но септември е далеч а на мен не ми се чака :)
Изображение

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 26 фев 2007, 17:28

И на мене не ми се чака. Така и иначе ще е за първа година, нека не възлагаме големи надежди и да се хвърляме на специални програми. Нека направим една по-спонтанна среща да опознаем терена и да преценим какви са възможностите, чак тогава да мислим за нещо по-сериозно.
Споделям мнението на mrdds относно това колко човека ще се отзоват и смятам, че ако го отложим чак за есента нещата може да станат по-лоши. Не можем да очакваме масовост още с първият път (предполагам че и на Априлци е било така), нека направим няколко "подгряващи" срещи преди да направим "Голямата национална среща", защото може да стане първа и последна.

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от DigiPro » 26 фев 2007, 17:34

HACKO написа:Така и иначе ще е за първа година, нека не възлагаме големи надежди и да се хвърляме на специални програми.
Е как за първа година. Аз лично съм ходил на 3 национални срещи в 3 поредни години. Отделно и на други срещи по малки пак през тия години. А пък за първата среща на язовир Копринка през 2003г. ще питате ветерана paci
Хора ще има винаги за общи срещи. Някой (като мен) посещават всяка среща стига да имат възможност.

Потребителски аватар
ganador
потребител
потребител
Мнения: 240
Регистриран: 04 мар 2005, 13:24
Модел на автомобила: Focus 1.6 Zetec-S '00 г.
Местоположение: Montana
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от ganador » 26 фев 2007, 18:31

DigiPro написа:
HACKO написа:Така и иначе ще е за първа година, нека не възлагаме големи надежди и да се хвърляме на специални програми.
Е как за първа година. Аз лично съм ходил на 3 национални срещи в 3 поредни години. Отделно и на други срещи по малки пак през тия години. А пък за първата среща на язовир Копринка през 2003г. ще питате ветерана paci
Хора ще има винаги за общи срещи. Някой (като мен) посещават всяка среща стига да имат възможност.
Ааа, не само Паци, и мене може да питате. И снимки имах някъде...

Потребителски аватар
Polly
потребител
потребител
Мнения: 905
Регистриран: 24 фев 2005, 16:02
Модел на автомобила: Бира Каменица в кен
Местоположение: село Извор
Контакти:
Status: Извън линия

Мнение от Polly » 26 фев 2007, 18:49

Според мен малко са се объркали понятията между "Обща среща" и "Годишна фордофка"... и в случая ми се струва, че се коментира "обща среща".

Подкрепям написасаното от La4o, главно защото, ако се организира "обща среща', за която ще се ангажира писта и тн е задължително подобна проява да бъде съпътствана с реклама, както и да има някаква полезна обществена насоченост с цел популяризиране на мероприятието, клуба, идеята, а не да се ангажира писта и да се появат 10 коли. За целта е необходимо да се организира мероприятието внимателно, както и да има достатъчно време повече хора да могат да се подготвят и да вземат участие.
FORD - Feel the difference.

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 26 фев 2007, 19:45

Смятам, че Лъчо обсъжда точно Годишна Фордовка. Във случая говорим за една обща среща, а пистата се спряга защото собственика е съмишленик. И защо трябва да е само веднъж годишно, нека има няколко по-малки (не всички имат възможност да участват по едно и също време) спонтанни и една годишна планирана от по-дълъг период и практиката да покаже кое е по-удачно.
ПП. За първи път на това място, нямам предвид изобщо.

Потребителски аватар
kEFi
потребител
потребител
Мнения: 2863
Регистриран: 17 яну 2005, 13:19
Модел на автомобила: Eskort 1.6 16V EFi
Местоположение: София
Status: Извън линия

Мнение от kEFi » 26 фев 2007, 21:13

Според теб "Обща среща" какво значи?
За мен означава събиране на съмишленици от цялата страна на предварително уговорено място и дата....
Което пък е едно и също с Годишна фордовка, която пък се казва така поради обща среща на фордове! Е, и шофьорите им :wink:

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 26 фев 2007, 23:43

Абе, горе-долу едно и също ама като започнахме с условностите, пък Сптември ми се вижда много далече, та затова .....
Все пак трябва да намерим начин да ги класифицираме, така че едното да е няколко пъти а другото един път в годината и всеки според възможностите и желанието да реши кога да дойде. Все пак тези дни поставяме едно ново начало.

Потребителски аватар
S@sel@
потребител
потребител
Мнения: 597
Регистриран: 28 яну 2005, 23:39
Модел на автомобила: ex.Фиеста 1.1 mi `94 / ex.Фокус 1.8 115к.с.
Местоположение: deep in Colorado mountains
Status: Извън линия

Мнение от S@sel@ » 27 фев 2007, 00:14

Началото е поставено отдавна. А веднъж в годината се опитваме да се съберем от цялата страна на национална годишна фордовка. През останалато време се събираме по градовете. Понякога се случва хора от Варна да дойдат на гости в София или обратно, или във Пловдив, или където и да е.

Понякога се организираме да отидем на разходка, пускаме съобщение в клуба, за да може всеки желаещ да се присъедини. Ходили сме така нагоре- надолу. За сведение прочети темите назад и виж галерията със снимките. От доста време не сме го правили, но пак ще започнем.

Не се притеснявайте! Ще има годишна фордовка и тази година. Надявам се Всички, които имат желание да имат и възможност да се присъединят.
БОГ създаде хората, COLT ги направи равни!

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 27 фев 2007, 00:16

Добре, омръзна ми да споря.

Потребителски аватар
HACKO
Модератор
Модератор
Мнения: 13097
Регистриран: 24 май 2006, 21:22
Модел на автомобила: FORD
FOCUS 00г/1.6/КОМБИ/ Х 7003 КА
FOCUS 04г/1.6/ X 4696 KK
SUBARU LEGACY 10г/2.0/ СВ 6292 ВК
Местоположение: ХАСКОВО
Status: Извън линия

Мнение от HACKO » 27 фев 2007, 00:45

Виждам, че заглавието е промененено, казвайте на кой Май ще е събитието и кой ще идва, за да може който ще го организира да знае за колко човека да говори.

Потребителски аватар
nikolovvd
потребител
потребител
Мнения: 4952
Регистриран: 15 май 2006, 16:18
Модел на автомобила: Mitsubishi X
Местоположение: Видин
Status: Извън линия

Мнение от nikolovvd » 27 фев 2007, 08:34

HACKO, спокойно бе човек. Хисаря е наблизо и е пълно с хотели и хотелчета. И да няма места ще се намерят за нула време.
По-важно е да се съберем, защото сме различни хора с различни ангажименти и винаги в последния момент се случва случка.

Отговори

Върни се в “Архив - теми, които не са актуални”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта