Barzgumve.com - впечатления от първо лице.

Връзки към страници свързани с ФОРД и други интересни сайтове
Отговори
Потребителски аватар
debug
потребител
потребител
Мнения: 1582
Регистриран: 07 фев 2007, 01:29
Модел на автомобила: триврат Focus Zetec 2.0 99г; Mazda 626 GC купе 84г.; BMW E36 96г.
Местоположение: Пловдив
Status: Извън линия

Barzgumve.com - впечатления от първо лице.

Мнение от debug » 21 май 2009, 22:44

Сигурно доста от вас са попадали на сайта barzgumve.com - рекламиран като "Интернет търговец на гуми №1 в Европа". Част от reifendirekt.de.
След известно чудене и четене, реших да си поръчам гуми от там - конкретно Falken ZIEX ZE-912 205/50 R16 87V TH. Цената беше 165,30лв на гума с ВКЛЮЧЕНА доставка и ДДС. Общо - 661.20 лева за четири гуми.
Хронологично нещата се развиха така:
11.05.2009 година - поръчка на сайта им. Веднага получих потвърждение за поръчката на e-mail-а си с номер.
13.05.2009 година - плащане. Платих в офис на банката, в която е сметката им в лева - не ми взеха нищо за внасянето на парите. Основание за плащане - номер на поръчката. Може да се плати и с кредитна карта.
Същият ден получих потвърждение за плащането и уверение, че поръчката ми ще бъде изпълнена максимално бързо.
14.05.2009 година - нов имейл с фактура и линкове за проследяване на пратките (гумите се разделят две по две). Куриер - DPD. Вероятна дата на доставка - 20.05.2009 г.

От там нататък си следях всеки ден статуса на поръчката - Германия - Австрия - Унгария - България.

Изображение

21.05.2009 година -т.е. днес ми позвъни куриер (Сити Експрес) и домъкна чаканите гуми. Вакумирани две по две. ДОТ - 48 седмица на 2008 година. При поставянето на джантите - минимален баланс - м/у 5 и 15 грама на гума, като се има предвид, че джантите не са нови. Само заваряваната ми джанта, макар и права (качвана на струг пред мен) искаше повече - към 70 грама.

Аз съм доволен от развитието на нещата - дано информацията е от полза на други желаещи да пазаруват от там.
Изображение

Изображение

Отговори

Върни се в “ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта