Старото попълнение в семейството - Fiesta 2007

Снимки и обща информация на Вашите коли
Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от ageorgiev » 24 авг 2009, 19:13

addic7ed написа:Тези дни ще сложа хладилната жабка, никелирани капаци на старничните огледала както и нови огледала със анти заслепяваща функция и широкоъгълни(за да се вижда "мъртвата точка"), че на няколко пъти вече ми се случва да правя маневра, в огледалата няма никой, ама той е до мене. Другото което е ще сложа DVD с навигация като на колегата Pr1s0n3r но това малко по нататък. А исках да питам някой който е по-запознат с последния фокус средната конзола Изображение-тази между двете седалки, под облегалката знам че има допълнителна жабка, дали би могла да пасне на моят модел защото честно казано само една жабка ми е крайно недостатъчна.

Пасва на 100% :wink: Твоят модел е като сегашния, но без опцията луксозна централна конзола! 100% съвместими са :D

Имаше ли трудности с монтажа на хладилната жабка?
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

venkata81
потребител
потребител
Мнения: 1
Регистриран: 04 окт 2009, 22:37
Модел на автомобила: ford focus
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от venkata81 » 04 окт 2009, 23:04

здравей , нов съм в сайта и въобще незнам как действа , сменял съм кви ли не марки автомобили и сега се озовах с едно фордче фокус 2008 год. пред-последния модел и е с доста ниско ниво на оборудване абе направо като служебна дачия и мисла да го понаточа малко , общо взето квото си направил с твоя ...carbon , да боядисам пласмасите и лаисни , ниски пружини и фарчета...и евентуално да му сменя предните седалки с по-спотрни , харесахами фаровете на ford focusa , бих искал да си закупя и ас такива , на кви пари ти излезнаха и от къде мога да си намеря и ас?

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 01 ное 2009, 13:21

От доста време не съм писал, но все нямах време. Направих някой промени по Фокуса - сложих му заводските фарове с лупите от ST(което ме подсеща, че трябва да продам Angle Eyes фаровете), онзи ден му взех и зимни гуми със стоманени джанти, имам и от новите огледала които са с зона за мъртвата точка, но не съм ги монтирал, тъй като имах малко трудности при монтажа и го оставих за пролетта, капаците на огледалата не ги смених с никелираните, нещо не ми харесва как седят, сега си търся интериорна лампа с пилотна светлина или амбиентно осветление, кой както иска го нарича. Тези дни се надявам да се засечем най-накрая със Pr1s0n3R за да ми обясни как точно да си поръчам ДВД навигацията с дисплея, тъй като много съм се запалил. На пролет животи здраве мисля да му прасна и един чип тунинг, най-накрая. За сега очаквам К&N въздушен филтър.Интересно ми е дали ще има някаква, дори минимална промяна.
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Next » 01 ное 2009, 21:32

addic7ed написа:За сега очаквам К&N въздушен филтър.Интересно ми е дали ще има някаква, дори минимална промяна.
Чакам да кажеш резултата
Изображение

Потребителски аватар
ageorgiev
потребител
потребител
Мнения: 370
Регистриран: 28 юни 2009, 21:01
Модел на автомобила: New Ford Focus 1.6 (100 hp) Duratec 5d Loder 1899 Tuning (2009)
Местоположение: Sofia/ Pleven
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от ageorgiev » 03 ное 2009, 20:18

addic7ed написа:От доста време не съм писал, но все нямах време. Направих някой промени по Фокуса - сложих му заводските фарове с лупите от ST(което ме подсеща, че трябва да продам Angle Eyes фаровете), онзи ден му взех и зимни гуми със стоманени джанти, имам и от новите огледала които са с зона за мъртвата точка, но не съм ги монтирал, тъй като имах малко трудности при монтажа и го оставих за пролетта, капаците на огледалата не ги смених с никелираните, нещо не ми харесва как седят, сега си търся интериорна лампа с пилотна светлина или амбиентно осветление, кой както иска го нарича. Тези дни се надявам да се засечем най-накрая със Pr1s0n3R за да ми обясни как точно да си поръчам ДВД навигацията с дисплея, тъй като много съм се запалил. На пролет животи здраве мисля да му прасна и един чип тунинг, най-накрая. За сега очаквам К&N въздушен филтър.Интересно ми е дали ще има някаква, дори минимална промяна.
Аз подродавам моята както е неразопакована, защото се отказах да я слагам. Звънни да се разберем ако имаш интерес 0888 999 838
Loder1899 в BG: http://www.pitlane-bg.com/ageorgiev@hotmail.bg" onclick="window.open(this.href);return false;"
Изображение

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Next » 14 дек 2009, 00:05

Ехеее тоя фокус вече се продава :cry: :cry: :cry:
Защо бе addic7ed
Изображение

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 14 дек 2009, 02:00

Ами не че не съм доволен, даже напротив просто съм очарован от възможностите на тази кола, но поради здравословни причини ми се иска да се прехвърля на автоматик. Иначе наистина съм доволен от колата - върви си, удобна е, багаж събира - до сега, каквото и да съм правил винаги е била на ниво. Да не говоря, че сутрин като тръгна за работа или университета(тези по студени дни) от веднъж ми пали без забавяне, без проблеми. А съседите с лачените BMW 3ка или A4 от 3-4тия път...ама то при тях го има и момента, че са 130000 реални, САМО веднъж въртяни, но пък от друга страна аз карам просто форд, а те киснат на паркинга със стил :D
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Next » 16 дек 2009, 13:06

Дай да ти купя джантите или напрамо да я бартеросаме за моето бмв
Изображение

Потребителски аватар
jvspasov
потребител
потребител
Мнения: 237
Регистриран: 12 юни 2008, 19:29
Модел на автомобила: Renault Clio Sport 2.0 16V 00 г.
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от jvspasov » 29 яну 2010, 11:45

addic7ed написа:Eдна малка модификацийка от мен -
Дано не те разочаровам - това фолио наистина седи страхотно но има една малка слабост - колкото и добре да е направено след няколко месеца се връща в първоначалната си форма - дано не я е опъвал много при слагането пестейки материал но както и да е това фолио не е за места с извивки ..... :!: :!: :!: :!:
Дигитален широкоформатен печат, рязане по контур на винил, рекламни материали, сувенири и други свързани с рекламата!

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 29 яну 2010, 19:02

6, дори 7 месеца по-късно мога да кажа, че няма никакви проблеми с него! Най-хубавото от всичко е, че вътре мие е малко по-тъмно, а пък кукерите не правят проблеми!!!!! :D: :D: :D:
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Next » 29 яну 2010, 22:29

Мисля ,че пича говореше за карбоновото фолио. Инъче фолиото на стъклата ти колко процента е затъмнено 35% ли ?
Изображение

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 30 яну 2010, 14:08

АМи и за карбона, пак няма ядове. иначе да на 35процента е затъмнението - но вечер нищо не се вижда отвън>навътре
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
Alexi
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 18 май 2008, 22:50
Модел на автомобила: '06 Mondeo 2.2 TDCI Ghia ,'08 Transit Connect 1.8 TDCI
Местоположение: Шумен
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Alexi » 30 яну 2010, 15:43

качи актуални снимки че то почти година е минала ..казваш че е внос сервизна история има ли ,удари нещо ? цената крайна ли е или се коментира ..


Потребителски аватар
Next
потребител
потребител
Мнения: 341
Регистриран: 30 мар 2008, 17:33
Модел на автомобила: Ford Focus 2004, BMW E46 Х2 ,Nissan Navara 2.5di
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от Next » 01 фев 2010, 18:48

Красива е. Късмтлия ще е новия собственик да вземе така направена кола
Успех
Изображение

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 01 фев 2010, 19:56

Мерси
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от addic7ed » 17 апр 2010, 14:21

Вече е продаден фокуса, но с удоволствие бих съдействал за каквото и да е по тези фокуси, каквото знам ще споделя. Като как да си направите обикновенния фокус в СТ вариант, какви части и т.н ви трябват, за да стане. Как да сложите блутутт модула към радиото и други такива благинки.
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
DigiPro
потребител
потребител
Мнения: 4336
Регистриран: 08 фев 2005, 23:15
Модел на автомобила: служебен C-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен B-Max 1,0 EcoBoost
ex служебен Fusion 1,4 Duratec 16V.
ex Fiesta Si 1,6 16V MK3,5
ex Fiesta 1,1i MK3
Местоположение: Велико Търново
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Новото допълнение в семейството ни - Ford Focus 2007

Мнение от DigiPro » 17 апр 2010, 14:27

addic7ed написа:Вече е продаден фокуса, но с удоволствие бих съдействал за каквото и да е по тези фокуси, каквото знам ще споделя. Като как да си направите обикновенния фокус в СТ вариант, какви части и т.н ви трябват, за да стане. Как да сложите блутутт модула към радиото и други такива благинки.
Би ли споделил за фабричния блутуут модул към фабрично радио. Директно ли се закача и заработва или трябва някакво програмиране на радиото за да познае модула. Също така откъде може да се намери такъв модул, освен от Мото-Пфое и евентуално цена.

Потребителски аватар
addic7ed
потребител
потребител
Мнения: 285
Регистриран: 20 юни 2008, 18:24
Модел на автомобила: Mondeo
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Старото попълнение в семейството - Fiesta 2007

Мнение от addic7ed » 10 май 2010, 20:44

http://195.149.248.189:8080/2010-05-10/ ... _920x0.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://195.149.248.189:8080/2010-05-10/ ... _920x0.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
http://195.149.248.189:8080/2010-05-10/ ... _920x0.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Вече лайсните и дръжките на вратите са в цвета на купето, челното стъкло е с ивица, затъмнени са задните стъкла на 95%, задната чистачка е сменена, волана е претапициран с права и перфорирана кожа тип S4 със син декоративен шев, както и кожен маншон за скоростния лост/а не гумен/ със син декоративен шев. :) Мисля да затъмня и предните на 5 или 10 процента, но в момента няма фолио момчето, което го слага. Поръчал съм и оригинален AUX кабел от Англия... в общи линии се изчерпва мисията на фиестата....мисля да затъмня и тавана отвътре, че се кефа на черно....може би един чип тунинг няма да е зле. Някой да има наблюдения или някакви съвети за малкия двигател на фиестата, дали е податлив на чип?
Some people want it to happen, some wish it would happen, others make it happen.

Потребителски аватар
ageorgiev2010
потребител
потребител
Мнения: 121
Регистриран: 24 дек 2009, 16:42
Модел на автомобила: Volvo C30 (2010) 1.6 R-Design
Местоположение: Sofia
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Старото попълнение в семейството - Fiesta 2007

Мнение от ageorgiev2010 » 29 май 2010, 10:47

Има ли развитие по проекта?

Отговори

Върни се в “МОЯТА КОЛА”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта