Тунинг на Форд Ка

Отговори
Потребителски аватар
M.Gruev
потребител
потребител
Мнения: 18
Регистриран: 21 авг 2010, 11:02
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.8TDDI
Местоположение: Казанлък
Status: Извън линия

Тунинг на Форд Ка

Мнение от M.Gruev » 21 авг 2010, 11:54

Добър ден, колеги. Тези дни ми се върти една идея из главата: да си тунинговам Форд Ка-то. Идеята ми е да сложа двигател, скоростна кутия и спирачки от Фиеста 1.4 16 V 90 конски сили. Знам че е възможно, този мотор се събира в коша на Ка-то. Въпроса ми е някой тук правил ли е подобно нещо и ако е, нека сподели малко подробности относно проекта.

niki89
потребител
потребител
Мнения: 34
Регистриран: 27 авг 2010, 11:12
Модел на автомобила: ford sierra 2.0 OHC
Status: Извън линия

Re: Тунинг на Форд Ка

Мнение от niki89 » 04 сеп 2010, 15:06

[quote="M.Gruev"]Добър ден, колеги. Тези дни ми се върти една идея из главата: да си тунинговам Форд Ка-то. Идеята ми е да сложа двигател, скоростна кутия и спирачки от Фиеста 1.4 16 V 90 конски сили. Знам че е възможно, този мотор се събира в коша на Ка-то. Въпроса ми е някой тук правил ли е подобно нещо и ако е, нека сподели малко подробности относно проекта.[/quo
Еми попринцип е възможно но не намирам смисал ка-то е 2000г закакво ще му слагаш джигател от фиеста искартен от каране сложи сам оспирачките н о за двг-то не те съветвам но ти си зн няма да е кой зн ква промяна др ако искаш да пр силов тунинг +копето и тн.

Потребителски аватар
M.Gruev
потребител
потребител
Мнения: 18
Регистриран: 21 авг 2010, 11:02
Модел на автомобила: Ford Fiesta 1.8TDDI
Местоположение: Казанлък
Status: Извън линия

Re: Тунинг на Форд Ка

Мнение от M.Gruev » 07 сеп 2010, 19:02

След като му направя основен ремонт на двигателя няма да има значение колко е каран.

Отговори

Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта