Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Това се прави така! Няма смисъл да откриваме топлата вода.
Потребителски аватар
Doin
потребител
потребител
Мнения: 1817
Регистриран: 13 мар 2009, 23:18
Модел на автомобила: Ford Focus 1.8 TDdi Ghia '00
Местоположение: Слатина, София
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Doin » 18 фев 2011, 12:36

Това е първа редакция, обаче на модела въобще, не на фейслифта. Самия модел е от края на 1998, не вярвам още тогава да са знаели че през 2001 ще променят шарката (не размерите) на маската, че ще вкарат мигачите във фара и ще направят предната маска по-злобна.
Не се притеснявай, не малко колеги правят тези промени по собствените си Фокуси - частите са напълно взаимозаменяеми освен куплунзите на фаровете не съвпадат, но с малко желание и това става. Въпросът е тези промени да не са правени следствие на някой по-силен челен удар и да има и други скрити драми в този автомобил. Добре си се насочил към подобен автомобил, аз моя го купих абсолютно на сляпо и имаше, а и сега си има неща за отстраняване и доизкусуряване, но определено не съжалявам.
Успех с покупката и каквото и да купиш - да се похвалиш тук със снимки!

Данислав
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 13 фев 2011, 19:55
Модел на автомобила: FORD MONDEO '93 2,0 16v 136Hps
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Данислав » 18 фев 2011, 13:22

И този не става...челосван.

Данислав
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 13 фев 2011, 19:55
Модел на автомобила: FORD MONDEO '93 2,0 16v 136Hps
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Данислав » 23 мар 2011, 12:59

Още съм в търсене.....Но този път май съвсем ще се озоря-търся 2000см3....а от 2 седмици в мобилето обявите за Бг са 15-16, като повечето коли са, или поне на 6 месеца откак са внесени, или не отговарят на........каквото очаквам. Ако има някой, който знае за читав Фокусник нека сподели.....

focusfocus
потребител
потребител
Мнения: 742
Регистриран: 22 яну 2008, 11:47
Модел на автомобила: focus; 2002, Zetec 1.8 benzin, 16 V
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от focusfocus » 29 мар 2011, 08:14

колега с ограничението на бюджета ти няма как.

Данислав
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 13 фев 2011, 19:55
Модел на автомобила: FORD MONDEO '93 2,0 16v 136Hps
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Данислав » 31 мар 2011, 17:26

focusfocus написа:колега с ограничението на бюджета ти няма как.
А стига ве...
Я влез да видиш колко двулитровки има изобщо в България, пък после ме успокоявай за бюджета!
А ако колата си струва и бюджета се коригира естествено! Ама познай колко от тях си струваха 4-те или 5-те хилядарки....!!!!!
В Хасково, Стара Загора, Пловдив, Бургас и Варна не съм ходил. А твойта кола даже и не пожела да ми я покажеш-ако се не лъжа си от София-писах че по 3-ти март ще гостувам там... :D

Nikola Iordanov
потребител
потребител
Мнения: 405
Регистриран: 02 ное 2008, 13:55
Модел на автомобила: Mondeo 1.8 16V 1995 комби
Fopd Fusion 1.6
Местоположение: Дупница
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Nikola Iordanov » 31 мар 2011, 21:46

Данислав написа:
focusfocus написа:колега с ограничението на бюджета ти няма как.
А стига ве...
Я влез да видиш колко двулитровки има изобщо в България, пък после ме успокоявай за бюджета!
А ако колата си струва и бюджета се коригира естествено! Ама познай колко от тях си струваха 4-те или 5-те хилядарки....!!!!!
В Хасково, Стара Загора, Пловдив, Бургас и Варна не съм ходил. А твойта кола даже и не пожела да ми я покажеш-ако се не лъжа си от София-писах че по 3-ти март ще гостувам там... :D
А във Дупница ходи ли :?: Ако не си ще ти трябват поне 2дни минимум за да обиколиш всички автокъщи . И колкото и да си капризен във търсенето едва ли ще си тръгнеш без кола .Или ако не търсиш нова кола за 4 х. лева такава май няма да намериш.

focusfocus
потребител
потребител
Мнения: 742
Регистриран: 22 яну 2008, 11:47
Модел на автомобила: focus; 2002, Zetec 1.8 benzin, 16 V
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от focusfocus » 31 мар 2011, 22:05

Данислав написа:
focusfocus написа:колега с ограничението на бюджета ти няма как.
А стига ве...
Я влез да видиш колко двулитровки има изобщо в България, пък после ме успокоявай за бюджета!
А ако колата си струва и бюджета се коригира естествено! Ама познай колко от тях си струваха 4-те или 5-те хилядарки....!!!!!
В Хасково, Стара Загора, Пловдив, Бургас и Варна не съм ходил. А твойта кола даже и не пожела да ми я покажеш-ако се не лъжа си от София-писах че по 3-ти март ще гостувам там... :D

колега Данислав колата ми в по-голямата част от времето пребивава в Бургас.

Извинавай !но незнам кога си ми писал че сте ходиш в Сф.
кажи къде ти е удобно да я видиш и ще измислим нещо.

p.с. Мога да ти пратя и куп други снимки.

p.с.
разликата м/у тези коли в моргата и моята е че моята е с двг на 35,ооо км и е поддържана с желание и оригинални части.

Потребителски аватар
Pyrhel
потребител
потребител
Мнения: 1559
Регистриран: 12 авг 2010, 20:51
Модел на автомобила: няколко други марки +
Mondeo Titanium X 2.2 TDCi
Местоположение: София
Контакти:
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Pyrhel » 01 апр 2011, 10:50

Nikola Iordanov написа:А във Дупница ходи ли :?: Ако не си ще ти трябват поне 2дни минимум за да обиколиш всички автокъщи . И колкото и да си капризен във търсенето едва ли ще си тръгнеш без кола .Или ако не търсиш нова кола за 4 х. лева такава май няма да намериш.
Точно пък в Дупница/Драгичево и подобни мизерници няма какво да се ходи. Няколко пъти съм ходил до там за различни коли. Обиколих ги местата за 1 ден - абсолютни бараки в 99% от случаите. Останалия 1 процент се оказва, че колата не се продава, защото е на тоя, дето работи в автокъщата.

Може да съм капризен, но за 3 ходения в 3 различни години - 0 бройки могат да ми хванат окото. Същата работа е и с Горубляне. Ходих, ходих, пък се научих - колите от моргите (или по нашему автокъщите) не са за мен.

Данислав
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 13 фев 2011, 19:55
Модел на автомобила: FORD MONDEO '93 2,0 16v 136Hps
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Данислав » 01 апр 2011, 10:55

Nikola Iordanov написа: А във Дупница ходи ли :?: Ако не си ще ти трябват поне 2дни минимум за да обиколиш всички автокъщи . И колкото и да си капризен във търсенето едва ли ще си тръгнеш без кола .Или ако не търсиш нова кола за 4 х. лева такава май няма да намериш.
Хм.... това за 2-та дни хич не е вярно за в Дупница-търся точно определен автомобил все пак, минах и за по-направо през Драгичево :D !!!А те бяха общо 3 автомобилите-вярно единият ми хареса, въпреки това, че имаше тук там ръждички, но основно не ми хареса цената и най-вече отношението на продавача-в момента тая кола е с около 700лв надолу по обява.... Прави си изводи реално колко пари струва... А ОТНОСНО БЮДЖЕТА-ВЕЧЕ ПИСАХ ПО-ГОРЕ, ЧЕ СЕ КОРИГИРА СПОРЕД КАЧЕСТВОТО!
И да добавя-НЕ Е НОРМАЛНО, КОЛИ , КОИТО ПРЕДИ 2 ГОДИНИ СА СТРУВАЛИ 4-5 ХИЛЯДИ, 2 ГОДИНИ ПО-КЪСНО ПАК ДА СТРУВАТ ТОЛКОВА!!!

Данислав
потребител
потребител
Мнения: 16
Регистриран: 13 фев 2011, 19:55
Модел на автомобила: FORD MONDEO '93 2,0 16v 136Hps
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Данислав » 10 май 2011, 08:56

Смо да споделя-отказах се от ФОКУС-а , сега съм собственик на едно старо, но лачено Мондео. Надявам се с това сагата ми да е приключила! :D

Потребителски аватар
Veso
потребител
потребител
Мнения: 271
Регистриран: 18 дек 2007, 22:29
Модел на автомобила: Ford Focus 2.0 16v Kарай бавно да те видят всички,вместо бързо да.....утрепеш всички!!!
Местоположение: Варна
Status: Извън линия

Re: Какъв Фокус да си купя-МОЛЯ ПОСЪВЕТВАЙТЕ!

Мнение от Veso » 13 юни 2011, 20:04

Колега погледни на моята,кола фокуса ми-0897947659 не съм кой знай какъв разбирко но знам,че хубавото и качественото струва пари.Поздрави :D

Отговори

Върни се в “СЪВЕТИ / НАПРАВИ СИ САМ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта